1 Saat Su Altında Kalan Google Pixel Hala Çalışıyor

Google’ın yeni akıllı telefonu olan Google Pixel çıktığı günden bu yana büyük ilgi gördü.Üstün özellikleri ile göze çarpan Google Pixel bu sefer suya karşı dayanıklılığı test edildi.1 saat boyunca su altında kalan Google Pixel hala hayatta.

Google Pixel IPX3 teknolojisi ile suya dayanıklı bir telefondur.Ünlü Youtube kanalı olan Jonathan Morrison,telefonu yaklaşık 1 saat boyunca su altında bekletti.Çıkan sonuç ise gerçekten inanılmaz.

Not:Video yaklaşık 1 saattir.Herhangi hızlandırma kullanılmamıştır.Videonun tamamını izlemenize gerek yoktur.İlerletebilirsiniz.

Su Altında 1 Saat Durdu Ama Hala Çalışıyor

Su altında 1 saat durmasına karşılık çalışması muhteşem.Daha öncesinde çoğu telefon modellerine suya karşı dayanıklılık testleri yapılmıştır.Yeni telefonu ile gerçekten büyük iddialı geliyor Google.Daha önceden Google Pixel modeli,İphone 7 Plus ile karşılaştırılmıştı.Diğer test videosunu görmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

İphone 7 VS Google Pixel Performans Testi

Nihayet beklediğimiz telefon Google Pixel ve Pixel XL satışa sunuldu.Ve herkesin performans yönünden çok merak ettiği Google’ın yeni telefon modelleri İphone 7 ile karşılaştırıldı.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Çağlar Dağdelen Ekim 24, 2016 at 10:41 pm

  su geçirmezlik artık bir artı olarak değil de, zaten olması gereken bir özellik olmalı.Daha önce Iphone’da 7 de bunu yeni bir şeymiş gibi tanıttı, anlayamıyorum.

 2. Yanıtla
  Odiji Aralık 15, 2016 at 4:47 pm

  Çağlar arkadaşa katılıyorum, olması gereken özelliklerden, hatta olmazsa olmaz özelliklerden olmalı su geçirmemezlik.

 3. Yanıtla
  Samet Teke Aralık 16, 2016 at 7:14 pm

  Su geçirmez olması zaten gerekli bir şey. Olmazsa ne anlamı var ki zaten?

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır