20000 mAh Xiaomi Mi Power 2 Powerbank Resmi Görüntüleri Çıktı

Xiaomi’den 20000 mAh batarya seviyesi bulunan powerbank’in resmi görüntüleri paylaşıldı.İşte olağanüstü kapasiteye sahip Xiaomi Mi Power 2.

Xiaomi son birkaç aydır, powerbank hattını canlandırmaya başladı. Öncelikle, 10000 mAh Mi Power 2 idi ve şimdi 20000 mAh Xiaomi Mi Power 2‘yi piyasaya sürdüler. Sanırım yakında bir 5000 mAh ve 16000 mAh sürüm beklemeliyiz.

Yeni Xiaomi Mi Power 2 powerbank 20000 mAh, şimdi Hızlı Şarj 3.0 çıkışını, Mi Şeridi ve bluetooth kulaklığı gibi aksesuarları için küçük şarj cihazını desteklediğinden ve eski şarj cihazınızı şarj etmek için yeni powerbank’i kullanabilirsiniz.

Sade Ve Şık Bir Tasarıma Sahip

Tasarım da farklıdır. Üst tarafta artık eller ıslak ve kaygan olsa bile sağlam bir tutuş sağlayan kaba bir yüzeye sahip.

20000 mAh Mi Power 2 için fiyatlandırma ilk nesil fiyatı ile 22 dolar arasında değişmeden kalmasına karşın, tekrar satıcılar tarafından satılmasını bekliyor. Yazık ki siyah versiyon gerçekten güzel görünüyordu, ancak sadece beyaz renklerle sunuluyor.

Xiaomi Mi Power 2 Görüntüleri:

Xiaomi Mi Power 2 Modelini Nasıl Buldunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Hıdır 20 Aralık 2016 at 07:56

    Bu konuda en ilerideki firmalardan biri mi. Hem powerbank olsun hem diğer yaşam alanları için üretiği ürünler olsun fiyat performans olarak üstün ürünler üretiyor. asus bile minin 2 yıl önce ürettiği gibi bir ürünü ancak üretebiliyor . varın siz düşünün..

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır