4850 mAh ASUS X00GD TENAA’da Ortaya Çıktı

ASUS X00GD adlı 4850 mAh batarya kapasiteli bir akıllı telefon TENAA’da ortaya çıktı.Yeni sızıntı haber ile ilgili detaylar haberimizde.

TENAA çin haber kaynağından edinilen bilgilere göre 4850 mAh batarya kapasitesine sahip yeni bir Asus cihazı ortaya çıktı.Çin’de sertifikasyon sürecinde olan TENAA’da  ortaya çıktı.2017 yılında Asus’da yeni modeller çıkaracak.Bu haber ile ortalık karıştı.

ASUS X00GD ayrıca 4850 mAh büyük bir pil ile birlikte geliyor. Bir ASUS telefonunda gördüğümüz en büyük batarya değil fakat yakın bir batarya seviyesine sahip.Bu yüksek bataryalı telefonlar ise Zenfone Max ve Max Pro, 5000mAh pil kullanıyor.

Cihaz büyük pil ve 169 gram ağırlığında.1.5 GHz hızında, çift LED flaşlı 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera çözünürlüğüne sahiptir.

Birden fazla varyant var, bu nedenle ya 2 GB + 16 GB, 3 GB + 32 GB veya 4 GB + 64 GB almalısınız. ASUS, hafıza genişletme yuvasını 256 GB depolama alanına sahip amiral gemisi Zenfone 3 Deluxe‘de dahi hiçbir zaman yerinden oynamıyor; bu nedenle, yerine getirdiğiniz varyanta bakılmaksızın, daha fazla depolama alanı elde etmek için bir mikro SD kart atabilirsiniz.

ASUS zaten CES 2017‘de bazı yeni telefonları açacağını açıkladı, bu yüzden bu sadece bir tanesi olabilir.Merakla bekliyoruz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır