Acer Predator 21 X Özellikleri Ve Fiyatı

Acer CES 2017 dolayısıyla notebook modellerini tanıttı.Acer Predator 21 X özellikleri ve fiyatı ile en dikkat çekenlerden biri oldu.İşte ayrıntılar.

CES 2017‘de tanıtılan Acer Predator 21 X özelliklerinin yanı sıra fiyatı ile tüm herkesin dikkatini çekti.Peki bu Predator 21 X ne gibi özelliklere sahip.Ve herkesi şaşırtan fiyatı kaçtır.Gelin beraber bakalım.Ayrıca Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip laptopu olduğunu da sizlere belirtelim.

 

Acer Predator 21 X Özellikleri

Acer’ın yeni Predator 21 X, diğer oyun dizüstü bilgisayarlarını bitirmek için kullanılan bir oyun laptopudur. Bu özellik, SLI’daki çift NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartlarına ve 7. nesil Intel Core i7-7820HK işlemciye sahip.

Buna ek olarak, 64GB DDR4-2400 bellek, RAID 0 yapılandırmasında dört adet 512 GB katı hal sürücüsü (iki adet daha hızlı NVMe PCIe SSD de dahil olmak üzere) ve katı 2 TB kapasiteye sahip 7200 RPM sabit disk var.Gerçekten bu özellikler ile oyuncuların tercihi olacak.

Ayrıca, Thunderbolt 3 desteği olan USB 3.1 Type-C, daima şarj olan USB 3.0 ve üç USB 3.0 portu var. G-SYNC çıkışını destekleyen iki DisplayPort’la birlikte bir HDMI 2.0 portu UHD çıkışı için mevcuttur. Ayrıca, her zaman görmek güzel bir şey olan bir SD kart okuyucusu da var.


Acer Predator 21 X üç yönlü bir hoparlör setine sahiptir ve bunlara tweeter, orta frekans ve woofer dahildir ve dizüstü bilgisayarda toplam altı hoparlör vardır. İki tweeter, iki orta kademe ve iki woofer var.Acer, bir ‘bütün ses yelpazesi‘ üreteceğini söylemişti.Klavye, Cherry MX kahverengi anahtarları kullanıyor ve bu anahtarlar, 16.7 milyon renge ayarlanabilen tek tek yanan LED ışıkları içeriyor. Numpad ile ilgili olarak, ters çevrilebilir ve Precision Touchpad haline getirilebilir. Ve hepsinden önemlisi aynı Tobii göz izleme teknolojisini V Nitro’lardan edineceğiz.

Acer Predator 21 X Fiyatı Ve Çıkış Tarihi

Acer Predator 21 X Şubat ayında Kuzey Amerikada satışa girecek.8.999 dolar yani 32 bin TL gibi bir etiketine sahip olacak.Ekim ayında ise Avrupa bölgesinde çıkacak.Burada ise 9.999 dolar yani 37 bin TL gibi bir fiyata sahip olacak.Fiyat konusunda gerçekten dudak uçuklatıyor.Predator 21 X oyuncu bilgisayarına ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır