Adobe Photoshop 2018 Full indir

Adobe Photoshop 2018 Windows, Version 19.00.0 full

Adobe Photoshop yazılımı özellikleri:

 

Flash Player veya Java pop-up reklamlar yükleme sırasında çeşitli para kazanma platformlar aracılığıyla dağıtılan Internet Explorer, Firefox ve Chrome için bir reklam destekli uzantısı kaynaklanır. Bu kötü niyetli tarayıcı uzantıları genellikle onların kurulum bu reklam programıdır bindirildiğini olan başka bir özgür yazılım (video kaydı, indirme yöneticileri ya da PDF yaratıcıları) yüklediğinizde eklenir.
Bu kötü niyetli uzatma yüklendiğinde, İnternet’te gezinirken ne zaman, sahte isteği içeren bir reklam Adobe Flash Player güncellemek veya Java rasgele çıkacaktır. Kötü amaçlı web güncellenen gereken veya video görüntülemek için Flash Player veya Java yüklemek belirten bir açılır kutusunu görüntülemek pagewill. Eğer “İndir” tıklarsanız, “Çalıştır Güncelleme” veya “şimdi yüklemek için tıklayın” butonuna yerine Adobe Flash Player veya Java için bir güncelleme yüklemek, bir reklam veya bilgisayarınıza kötü amaçlı bir program indirmek için kabul edeceğiz.
Araç çubukları (Sweet-Sayfa Çubuğu, Delta Çubuğu, trovi Arama), adware (WebCake, EnhanceTronic, CouponBuddy) ya da diğer zararlı yazılımlara karşı: Sahte güncelleme Flash Player veya Java bağlantı bilgisayarınızda gibi potansiyel olarak istenmeyen programları yükleyebilir.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır