Akıllı Kilit Fiyatı ve Özellikleri

Güvenlik ve konfor için google destekli kilit sistemi AUGUST SMART LOCK kullanabilirsiniz. Anahtar kaybetme, kopyalanma, arama gibi dertleriniz ortadan kalkıyor. Üstelik anahtar taşımanıza bile gerek yok. Sadece cep telefonunuzun olması yeterli üstelik google güvencesiyle beraber. Akıllı ev bu kadar ucuz ve güzel olmamıştı. Üstelik fiyatı ve donanim kalitesi mükemmel.

ARTILARI:
 • Misafir desteği
 • Anahtarsız otomatik kilit
 • 7/24 giriş çıkış izleme
 • Fiyat
 • OS or Android desteği
 • Google desteği

EKSİLERİ:
 • Kurulum süresi uzun
 • Daha fazla güncelleme gerekli

AUGUST Akıllı kilit

NAUGUST SMART LOCK isimli ürüne ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/akilli-ev-kilit-sistemi-donanim-teknoloji.jpg

Misafir Sistemi

Anahtarınızı istediğiniz kişiye istediğiniz saat aralığı için vermek mi istiyoruz? Tadilat için anahtar vermekten çekiniyormusunuz? Bu özellik tam size göre. istediğiniz kişiye istediğiniz zaman aralıkları için anahtarınızı verebilirsiniz ve iptal edebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini sadece bir uygulama ile yapabilir veya iptal edebilirsiniz. Android ve iOS fark etmez. İstediniz kişiye istediniz zaman yetki verebilir veya alabilirsiniz.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/akilli-kilit.jpg

Güvenlik Sistemi

Çocuğunuz eve geç mi geldi? Kapı birisi tarafından açılmaya mı çalıştı. Gece kapınızı birisi mi açmak istedi? Yurt için giriş çıkış saatini kontrol mu etmek istiyorsunuz? Bu sorunlarınızı  Akıllı kilit sistemi ile çözebilirsiniz.Güvenliğiniz için, Audio akıllı ev sistemleri gibi tekel ve pahalı sistemleri kullanmaktansa, google ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Üstelik 7/24 saat bu bilgilere akıllı telefon, akıllı saat veya bilgisayarınızdan kolaylıkla ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz. Üstelik bunun için binlerce lira para harcamanıza kesinlikle gerek yok. Teknoloji ve güvenlik bu kadar ucuz ve kaliteli olmamıştı.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için yaseminergun@webriyota.net'le bağlantı kurunuz.

1 Comment
 1. Yanıtla
  Efendi 15 Nisan 2017 at 19:39

  Gerçekten çok güzel bir sistem.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır