Allview, Xiaomi Mi Mix Rival’ı Başlatacak Mı

Xiaomi Mi Mix’ten sonra şimdi ise Mi Mix Rival bekleniyor.Allview tarafından başlatılması merak konusu.

Allview, hepinizin bilmediği bir şirkettir. Bu, Romanya’da kurulu akıllı telefon ve 2008’de başlayan gadget üretim şirketidir. Bilgileriniz için Çinli şirket Gionee’nin akıllı telefonlarının çoğu bu Rumen şirketinin yeniden markalı versiyonlarıdır. Örnek olarak, Allview X2 Xtreme ve Gionee E8’e bakın. Xiaomi, geçtiğimiz yıl şirketin üç tarafında neredeyse hiç çerçeve bulunmayan tasarım konusunda sınırları zorlayan bir cihaz olan Mi Mix’i başlattığında herkesi şaşkına çevirdi. Bu lansmanla birlikte, diğer şirketlerin telefonları aynı konsepte sahip olduklarını gördük. Allview, şirketin bu yıl yapacakları çeşitli tanıtımları gösteren bir fotoğrafını ve bobin ve TV kutusu arasında bir çerçeve içermeyen akıllı telefonu da piyasaya sundu. Peki, bu Xiaomi Mi Mix‘in rakibi olacak mı?

Her şeyden önce, bu telefonun özelliklerinin ne olduğu veya ne adlandırılacağı hakkında hiçbir bilgiye sahip değiliz, ancak yine de resmi web sitesinden alıyoruz.Bu nedenle şirketin bir ön çerçeve başlatacağına % 100 emin olduk.Yukarıdaki resimde olduğu gibi, gösterilen akıllı telefonun yan taraflarda olduğu gibi tepede tamamen çerçeveli olmayan bir tasarıma sahip olduğunu da görebiliyoruz. Mi Mix’den daha fazla ekran-kasa oranı görmeyi umuyoruz, çünkü Mi Mix’in her iki tarafta da tamamen çerçevesiz olmadığını biliyoruz.

Gionee telefonlarından bazıları Allview‘in telefonları yeniden markalanmış, bu nedenle telefonun Çin’de ilk kez piyasaya sürülmesini ve ardından küresel pazarlara açılmasını bekleniyor. Şirket ayrıca Ağustos ayında bir giyilebilir cihaz ve Eylül ayında bir TV set üstü cihaz açacak. Bu telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sizi güncel tutmaya devam edeceğiz.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır