Apple iPhone 8 Hakkında Herşey Ana Konu

Apple 2017 yılında çıkarması beklenen iPhone 8 modelinde bizleri neler bekliyor.iPhone 8 hakkında özellikler,fiyatı,tasarımı,artıları,eksileri ve daha fazlası haberimizde.

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışlarında istediğini elde edemedi.Bu yüzden iPhone 8 modeli alakalı şuan gelen sızıntı haberler doğrultusunda iPhone 8 ile alakalı birçok bilgi aktarılmıştır.Yeni modelin daha iyi kaliteli malzemelerden yapılacak olması gelen bilgiler arasında.

iPhone 8 Ekran Özellikleri

iPhone serisi boyunca ekran boyutları hep artıyor..iPhone 7 ekran boyutu 4.7 inç, iPhone 7 Plus ekran boyutunda 5.5 inç olduğunu düşünürsek iPhone 8 modeli karşımıza 5.5 inç ve Plus modeli çıkar ise 6 inç olarak gelebilir.Her ne kadar ekran boyutu yüksek olup bize tablet gibi gözükse bile edinen bilgiler doğrultusunda iPhone 8 için beklenen ekran boyutu bunlar olabilir.

iPhone 8 Fiyatı

iPhone 8 hakkında fiyat bilgisi bilinmiyor.

Ayrıca büyük ihtimalle iPhone 8 OLED ekran ile karşımıza gelecek.Cam gövde ile gelme olasılığıda bulunan cihaz tıpkı S7 Edge modeli gibi kenarları kavisli olarak gelme ihtimali var.Şuan iPhone cihazlarında bulunan HOME tuşu iPhone 8’de bulunmayabilir.Ayrıca %90‘lık ekran gövde oranı ile birlikte Mi Mix gibi olabilir.

iphone8concept2iPhone 8 Kamera Özellikleri Hakkında

iPhone 8 hakkında kamera özellikleri hakkında birçok sızıntı mevcut.iPhone 7 ve Plus 12 MP arka kamera,7 MP ise ön kamera çözünürlüğüne sahiptir.Apple her yeni modelinde kademeyi hep yükseltmektedir.Bu durumu göre iPhone 8,karşımıza arka 16 MP kamera çözünürlüğüne sahip olabilir.Ön kamera çözünürlüğü ise 8 MP olabilir.

Diğer bir durum ise iPhone 7 Plus modeli çift kamera ile gelmişti.Büyük ihtimal ile gelen sızıntı görseller ve haberlere göre iPhone 8 çift kamera ile karşımıza gelebilir.

iphone-8-space-edgeiPhone 8 Batarya Kapasitesi

iPhone 8 modellerinde beklenen en önemli özelliklerinden biri batarya kapasitesi.Çünkü iPhone 7 modelinde 1960 mAh,iPhone 7 Plus modelinde ise 2900 mAh batarya kapasitesi bulunur.iPhone 8 hakkında sızıntı haberlere göre 2400 mAh batarya seviyesi iPhone 8 için,3300 mAh batarya kapasitesi ise iPhone 8 Plus için gelme olasılığı var.

Yeni İphone 8 Modellerinin İsimleri Ne Olacak

Çok merak edilen sorulardan biri ise yeni çıkacak olan iPhone 8 modellerinin isimleri ne olacak.iPhone 8 için iki model çıkarılması bekleniyor.iPhone 8 ve iPhone 8 Plus.Peki iPhone 8 ne zaman çıkacak.iPhone 8 büyük ölçüde 2017 yılının 4. çeyreğinde çıkması bekleniyor.iPhone 8 fiyatları ne kadar olacak.iPhone 7 fiyatı 649 dolar,iPhone 7 Plus ise 769 dolardı.iPhone 8 fiyatı ise 700-899 dolar arası olma ihtimali bulunuyor.

2007 – iPhone
2008 – iPhone 3G
2009 – iPhone 3GS
2010 – iPhone 4 (yeni tasarım)
2011 – iPhone 4s
2012 – iPhone 5 (yeni tasarım)
2013 – iPhone 5s
2014 – iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (yeni tasarım)
2015 – iPhone 6s ve iPhone 6s Artı
2016 – iPhone 7 ve iPhone 7 Plus
2017 – iPhone 8 ve iPhone 8 Plus(yeni tasarım)

iphone8-look-oled

iPhone 8 Teknik Özellikleri

iPhone 8 karşımıza yepyeni bir dizayn ile geleceğe benziyor.Artı kablosuz şarj desteğinin iPhone 8 ile gelmesi bekleniyor.Tamamen cam tasarımı ile tasarım konusunda ilerleme kaydedilmiş.A11 yonga ile gelmesi daha hızlı ve verimli olacaktır.Cihaza yeni ekleme olarak iris ve yüz tarama bekleniyor.Çift objektif kamera ile her iki lensinde optik görüntü sabitleme özelliği yapması.Ve bazı söylentilere göre iPhone  için Premium model satışa sunulması bekleniyor.Ve OLED ekran ile iPhone 8’i karşımızda görebiliriz.Ekran çözünürlüğü konusunda önceki modele göre iPhone 8’de daha çok olması bekleniyor.

  • Tamamen cam tasarımı
  • Kablosuz şarj etme
  • OLED / AMOLED ekran
  • 5.8-inç ekran
  • A11 yonga
  • Intel 7360 LTE modem
  • iOS 11 yazılım
  • Home tuşu yok

Yeni iPhone 8 Konsepti: Akıllı Düğme, Dikdörtgen Gövde ve Kırmızı Renk Seçimi Sağlıyor

iphone8-yeni-sizinti-konsept-2

iPhone 8 hakkında birçok sızıntı haber ve konsept görüntüler ile sizleri buluşturuyoruz.Şimdi ise yepyeni bir konsept ile ortalık karışıyor.Kırmızı iPhone geliyor.Yeni renk modeli ile ortalığı karıştıracak.Ve en farklı yenilik ise Akıllı Düğme oldu.Aşağıdaki bağlantıdan bu konsept hakkında bütün bilgileri görebilirsiniz.

Yeni iPhone 8 Konsepti: Akıllı Düğme, Dikdörtgen Gövde ve Kırmızı Renk Seçimi Sağlıyor

Şuan göreceğiniz konsept aklınızı başınızdan alacak.Bu sefer yepyeni bir renk modeli ile iPhone 8 karşınızda.İşte kırmızı renkli iPhone 8 konsepti sizi çok şaşırtıcak.Ve bu konsept görüntülerinin dışında bir video ile karşınızda.

HABER GÜNCELLENİYOR…

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır