Apple Kendi Sitesi Üzerinden AirPods Kablosuz Kulaklıklarını Satışa Sundu

Apple’ın uzun zamandır beklenen kablosuz kulaklığı AirPods nihayet satışa çıktı.Apple kendi web sitesi üzerinden satışa çıkardığı Airpods 779 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip.

Apple‘ın kablosuz kulaklığının bu ay çıkacağına dair haberler vardı.Ve bu son gelişmeler ile bu haberler gerçekleşmiş oldu.Apple kendi web sitesi üzeriden kablosuz kulaklıkları satışa sundu.bu kulaklıkların Türkiye’ye gönderim süresi 3 hafta.Sitede ayrıca gönderim tarihi olarak 21 Aralık yazıyor.Aşağıdaki bağlantıdan Apple’ın kablosuz kulaklıklarını satın alabilirsiniz.

AirPods

Apple'ın kablosuz kulaklığına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

779 TL

Muhteşem Kablosuz Kulaklık AirPods

Apple bu kablosuz kulaklığı eylül ayında iPhone 7 ile birlikte duyurmuştu.Yeni iPhone 7 modellerinde büyük bir farklılık olup 3.5 mm kulaklık jakı girişi bulunmuyordu.Bu yüzden AirPods ürünlerini yeni model iPhone ile birlikte tanıttı.Apple bu kablosuz kulaklık ile daha iyi bir müzik deneyimini yaşatmayı hedefliyor.Her ne kadar güzel bir kulaklık olsada fiyatı pek beğenilmedi.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

6 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Bilgi Kılavuzu 15 Aralık 2016 at 21:24

  Nihayet ürün satışa çıkarılmış, bende uzun süredir bunu bekliyordum.
  Bilgilendirme için teşekkürler.

 2. Yanıtla
  Chatlaf 16 Aralık 2016 at 02:23

  Gerçekden bende bekliyordum bir an önce ürünün piyasaya çıkmasına teşekkür ederim bilgilendirme için

 3. Yanıtla
  Karşıyaka 18 Aralık 2016 at 02:35

  Son zamanlarda beklediğim bir üründü özellikle yolda giderken vs kablo sıkıntı olabiliyor. Bu ürün sayesinde kablo sıkıntısını çözmüş oluruz. Apple’dan beklenen bir üründü zaten.

 4. Yanıtla
  Barış Demir 18 Aralık 2016 at 15:28

  Bir kulaklığa 800 TL para ödeyen vatandaşımız, bir yandan da doları düşürme kampanyası ile 3, 5 dolar bozdurarak doları düşürmeye çalışıyor. Vah güzel vah..

 5. Yanıtla
  Samsun 19 Aralık 2016 at 10:59

  Web siteniz cok guzel her zaman acik kalsin admin

 6. Yanıtla
  isa yaman 14 Eylül 2017 at 16:23

  Ne kadar tüketen bir toplum olduk nerede 3310 modelleri o zamanlar kameralı gelsede görüntülü konuşsak diye düşünürdük bu günkü geldiğimiz noktaya bakıyorumda her gün 33 durak metrobüste yolculuk yapıyorum. gözlerini ovuştura ovuştura telefonlarda dokunmatik ekran bağımlıları sohbet yok siyaset yok dedikodu yok nasıl olacak?

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır