Apple MacBook Yenileniyor

Apple yeni serisini çıkarıyor.Yeni Macbook serisinde büyük bir değişim bizleri bekliyor.Peki yeni nesil MacBook nasıl olacak diyorsanız ayrıntıları ve daha fazlası haberimizde.

APPLE MACBOOK TA YENİ TASARIMLARA MI GİDİYOR?

Apple‘nin Macbook serisi 2008 yılından bu yana ufak tefek değişiklikler haricinde büyük bir değişime uğramamıştı,zamanının geldiğini düşünen Apple‘nin tasarımcıları büyük bir değişime uğramaya gün sayıyor.Bekleyip göreceğiz.

İphone SE İncelemesi - Tavsiye Yazı

Apple markasının yeni sunduğu İphone SE modeli hafifliği ve özellikleri ile göz kamaştırıyor.Merakla beklediğiniz İphone SE ile ilgili özellikleri,fiyatı,artıları,eksileri ve daha fazlası haberimizde.

BU TASARIMLA 2008 DEN SONRA EN BÜYÜK DEĞİŞİM OLACAK!

Rakipleriyle kıyasla zaten zamanın ötesinde giden Macbook rakiplerine şans tanımak istemiyor. Tasarımı ve yeni özellikleri ile daima çıtası yükseklerde olan cihaz sınırlarını 2016’nın son çeyreğinde daha da aşacak gibi. 2008 yılında alüminyum kasa değişiminde o zamanın kalın ve estetiği olmayan cihazları yanında estetik ve incecik kasasıyla Macbook Pro herkese kendini sevdirmişti.DOKUNMATİK OLED ekran yolda!

Apple medyumu olarak tanınan KGI analisti Ming-Chi Kuo‘nun iddialarına göre, yeni Macbook serisi tamamen özel bir tasarıma sahip olacak. Macbook Pro‘da dokunmatik OLED panel tuşları olup klavye yerine kullanılması düşünülüyor. Böylece iki tane ekrana sahip bir Macbook Pro bizi bekliyor olacak. Bunu sadece klavye olarak düşünemeyiz büyük ihtimalle Apple daha işlevsel yazılımları da beraberinde getirecektir.

YENİ MACBOOK PRO NASIL BİRŞEY?

Yeni Macbook Pro tasarımı ile daha hafif bir cihaz olacak. Metal enjeksiyon menteşeler daha ince tasarımları sayesinde cihazı büyük bir yükten kurtarmış olacak. Cihazda 12 ekran Macbooklar da olan makas klavye de olabilecek ihtimaller arasında. USB-C, Touch ID, ve Thunderbolt-3 bağlantılarının da yeni cihazda yer alması bekleniyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

4 Yorumlar
 1. Yanıtla
  jtd1997 11 Haziran 2016 at 22:42

  hayırlsı olsun

 2. Yanıtla
  yunus 11 Ağustos 2016 at 17:18

  güzel yenilikler geleceğini söyluyorlardı merakla bekliyoruz

 3. Yanıtla
  Safa 10 Eylül 2016 at 10:33

  Merakla bekliyoruz hayırlısı 🙂

 4. Yanıtla
  Berkay 17 Ekim 2016 at 21:35

  Ve beklenen an geldi. Gelişmeler var sanırım 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır