Apple Watch Series 2 Tanıtıldı İşte Fiyatı

Apple 7 Eylül’de tanıttığı ürünler arasında yer alan Apple Watch Series 2 hakkında özellikleri ve fiyatı haberimizde.Yeni üründe GPS ve su geçirmezlik gibi olağanüstü özellikler mevcut.Ayrıca yenilenen tasarımına göz atacağız.Apple yeni akıllı saatinin fiyatı tasarımı ve daha fazlası haberimizde.

elma-izle-dizi-2

Özel GPS ile bisiklet sürerken,koşu yaparken ve diğer egzersizleri yaparken kullanıcının mesafe ve yaptığı hızı izlemek mümkün olacak.Ayrıca Apple bundan sonra giyilebilir teknoloji için GPS için radyo girmelerine izin verecek.Ve yeni özellikle suya dayanıklılık artacak 50 metreye kadar su geçirmezlik sağlanacaktır.

Apple Watch Series 2 Özellikleri


Cihazın önemli noktası ise yüzmek için geliştirilmiş olması.Yüzücüler Apple akıllı saati taktığında yüzerken daha hassas verimliliği ile zamanlama ölçer ve derine inme verimliliğini göstermektedir.


En sevilen ve  en çok kullanılan akıllı saat olmayı başaran Apple Watch,artık yeni serisi ile daha güçlü bir donanıma sahiptir.Apple Watch Series 2 artık yeni tasarımı ve donanımı ile karşımızda.


Önemli noktalarından biriside 2 kat daha parlak olması.Apple Watch Series 2 çift çekirdekli S2 işlemcisine sahiptir.Ve CPU değeri de oldukça yüksektir.

applewatch2

Müthiş Tasarım Ve Nike İle Yapılan Çalışma

Tasarım konusunda çığır atlarken alüminyum ve paslanmaz çelik ve yeni beyaz seramik seçenekleri ile yapılırken,inci gibi parlak ve paslanmaz çelik 4 kat daha serttir.Bu tasarımsal görünüşü ile herkesin beğenisini kazanmış durumda.Bunun yanı sıra Apple,Nike ile özel olarak tasarlanmış model oluşturmak için ortaklığını duyurdu.Bu Nike ile yapılan tasarımda ise esnek bant kullanılıp hafif madde olan alüminyum kasa bulunmaktadır.Yeni Nike modelini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

applewatch2-nike

Apple Watch Series 2 Fiyatı Ne Kadar

Apple’ın yapmış olduğu Apple Watch Nike,Hermes ve Edition modelini raflarda göreceğiz.Apple Watch Series 2 fiyatı ise 369 dolar olacak.Bu fiyat ise ortalama 1000-1500 TL civarı olucak.Ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı hakkında kesin bir bilgi mevcut değildir.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Mobtekno 10 Eylül 2016 at 13:42

    Watch + Nike serisi süper olmus, en kisa zamanda almayi dusunuyorum 🙂

  2. Yanıtla
    Arda İnan 26 Eylül 2016 at 09:04

    Teknoloji önce masamıza, sonra cebimize, şimdi bileğimize girdi. Bir sonraki İnan’ın hiç merak etmiyorum. Şahsen korkuyorum:)) tasarım olarak Nike ile iş birliği yapmış olmaları satış oranlarını arttıracaktır diye düşünüyorum.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır