Apple Yeni MacBook Modelleri İçin Tanıtım Tarihini Açıkladı

Apple,yeni MacBook modellerini tanıtacağı etkinlik için tanıtım tarihini açıkladı.Ayrıca davetiyeleri de yollamaya başladı.Yeni etkinlikte Apple,etkinlikte MacBook Pro ve MacBook Air modellerini yenileyip tanıtması bekleniyor.Ne zaman açıklanacak?Ayrıntılar haberimizde. 

Yeni MacBook Modelleri İçin Tarih Belli Oldu!

Sonunda çok beklediğimiz yeni MacBook modellerinin tanıtılacağı tarih kesinleşti.Apple yeni modelleri olan MacBook Air ve Pro‘yu 27 Ekim tarihinde düzenlediği etkinlikte tanıtacak.Yaklaşık 1 hafta sonra yeni modeller ile karşılaşacağız.

Davetiyeden de anlaşılacağı gibi Apple logosunu farklı renk ile yapıp hemen altına ”Hello Again” yazmıştır.Yani ”Tekrar Merhaba” anlamına gelmektedir.Bu yazı en son 1998 yılında eski APPLE CEO’su olan Steve Jobs tarafından iMAC tanıtımında yazılmıştı.

Yeni modellerde çok fazla değişiklik bekleniyor.Neler olacağını bilmiyorum.Hepimiz 27 Ekim tarihinde tanıtılacak yeni MacBookları bekliyor olacağız.Ayrıca bu düzenlenen etkinliği izlemek isteyenler saat 20.00‘da apple.com üzerinden izleyebilirler.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır