Asus ZenBook 3 Deluxe Özellikleri Ve Fiyatı

Asus,ZenBook 3 Deluxe modeli resmi  olarak tanıtıldı.Bu yıl olağanüstü işler gerçekleştiren Asus’un yeni ürünü ZenBook 3 Deluxe hakkında detaylar haberimizde.

Asus,CES 2017 etkinliği kapsamında ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.Mobil cihazlardan sonra ZenBook 3 Deluxe adlı dizüstü bilgisayarını tanıttı.Önceki modellerin özelliklerine göz attığımızda bizleri şaşırtan sonuçlar ile karşılaşmıştık.Peki yeni ZenBook 3 Deluxe modelinin özellikleri neler.Sizlere sadece şunu söyleyebiliriz.Asus çıtayı her zaman yükseltiyor.

Asus ZenBook 3 Deluxe Teknik Özellikleri

Yeni modelde Asus gücünü göstermeye devam ediyor.Yeni modelde iki adet seçenek sunuluyor.Intel Core i5-7200U veya Core i7-7500U işlemcilerinden güç alıyor.Intel HD 620 grafik işlemcisi bulunurken 16 GB RAM ile karşımızda.Ayrıca 1 TB depolama kapasitesine sahip olduğunu belirtelim.ZenBook 3 Deluxe 46Wh Li-Po bataryası sayesinde 10 saate kadar kullanım süresi sunuyor.Gerçekten çoğu modele göre üstün özelliklere sahip.

Tasarım olarak baktığımızda 13 inç ekrana sahip model 14 inç ekran sunuyor.7.46 mm çerçeve kalınlığına,12 mm ise kalınlığı ile oldukça hoş ve ince bir tasarıma sahip.ZenBook 3 Deluxe modelinin ağırlığı ise 1.1 kg.Kraliyet Mavisi ve Kuvars Grisi olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine bulunuyor.Asus bu yıl alışık olduğumuz tasarımların dışına çıkarak bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Asus ZenBook 3 Deluxe Fiyatı Ve Çıkış Tarihi

ZenBook 3 Deluxe modeli 2017 yılının Mayıs ayında satışa çıkması bekleniyor.Tasarımı ve özellikleri ile göz dolduran ürün 1699 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.Ayrıca ürün hakkında videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır