Asus Zenfone 3 Laser Ve Max Türkiye Fiyatı

Asus’un Zenfone 3 serisi bugün Türkiye lansmanı ile tanıtıldı.Ve Zenfone 3 ailesinin Türkiye fiyatları açıklandı.İşte detaylar.

CES 2017‘de tanıtılan Zenfone 3 serisinin bugün Türkiye lansmanı gerçekleşti.Asus’un sadece Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max modellerinin fiyatları açıklandı.Asus Zenfone 3 Zoom modeli Mart ayında satışa çıkması söylendiğinden ürün hakkında fiyat açıklaması yapılmamıştır.Ayrıca Zenfone 3 Zoom modelinin özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Asus Zenfone 3 Zoom Özellikleri

Asus Zenfone 3 Zoom modeli resmi olarak tanıtıldı.Özellikleri ve tasarımı ile baş döndüren telefonun ayrıntıları haberimizde.

Asus Zenfone 3 Laser Ve Max Fiyatı

Asus Zenfone 3 ailesinin Laser ve Max modellerinin fiyatları açıklandı.Açıklanan bilgilere göre fiyatları şu şekildedir;

  • ASUS Zenfone 3 Laser: 1.299 TL
  • ASUS Zenfone 3 Max: 1.099 TL

Zenfone 3 Zoom modeli Mart ayında açıklanacaktır.Fiyatı ise o zaman belli olacak.Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max modellerinin özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda gerçekten belirlenen fiyatlar çok uygun.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max Fiyatları Sizce Uygun Mu?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır