Asus Zenfone 3 Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı

Asus Zenfone 3 Türkiye satış tarihi belli oldu.Uzun süredir beklenen modellerin Türkiye çıkış tarihi ve ayrıntılar haberimizde.

asus-zenfone-3-cikis-tarihi

Haziran ayında Computex fuarında tanıtılan Zenfone 3 modellerinin Türkiye çıkış tarihi belli oldu.Zenfone kullanıcıları Asus’un yeni modellerini sabırsızlıkla bekliyor.Ve nihayet Asus tarafından açıklama geldi.Ve müjdeyi duyurdu.Çıkış tarihi ise bir fotoğraf ile belirtildi.İşte o görüntü.

Asus Zenfone 3 Ne Zaman Çıkıyor

Herkesin beklediği açıklama Asus Facebook sayfasından duyuruldu.Facebook sayfasında “#Zenfone3 Geliyor!” başlıklı paylaşım yayınlandı.Ve bir görsel paylaşıldı.01.12.2016 tarihi yazılan resme bakarsak Zenfone 3 modellerinin Türkiye geliş tarihinin 1 Aralık olduğunu anlayabiliriz.Asus tarafından paylaşılan görsele aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resim dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise sağ altta bulunan Vodafone logosudur.Acaba Vodafone ile ilgili bir süpriz mi olacak.Şuan herhangi bir haber mevcut değil ilerleyen günlerde gelişmeleri sizlere aktaracağız.Şuan sizlere tek aktarabildiğimiz konu Zenfone 3 modelleri 1 Aralık 2016 tarihinde Türkiye’ye geliyor.

Asus Zenfone 3 Deluxe Ortaya Çıktı

Asus Zenfone 3 Deluxe kutu açılımı ve telefon hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde.

Asus Zenfone 3 Fiyatı:

Asus Zenfone 3 modellerinin Türkiye satış fiyatı şuan için açıklanmamıştır.Fakat Deluxe modeli için sızıntı haberler ve edindiğimiz bilgilere göre artı Türkiye TRT bandrolü sonrası artan fiyatları kattığımızda Asus Zenfone 3 Deluxe fiyatının ortalama 2500-2900 TL arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

asus-zenfone-3-turkiye

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır