Reklam

Ataşehir Kuru Temizleme

Ataşehir kuru temizleme, sektöründe işinin uzmanı olarak bilinen drynişantaşı kuru temizleme firması yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri servis ile teslim alarak yine kapıya servisle teslim gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız, sektörde öncülüğünü korumaktadır. Kuru temizlemenin temel amacı, ürünlerin ilk gün ki gibi kullanımına devam ettirilmesidir ve bunun farkında olarak ürünlerinize değer vermekteyiz.

Kuru temizleme nedir?

Kuru temizleme nedir, sorusuna verilebilecek en basit cevap, çözücü maddeler ve buhar ile yapılan temizleme yöntemidir. Kuru temizleme yöntemi zamanında tesadüf ile keşfedilmiş bir temizleme yöntemidir. Fransız bir kimyagerin, 1825 yılında tesadüf olarak gaz yağının kirli masa örtüsünü temizlediğini fark etmiş, su ve sabunu temizleme tekniklerinden çıkararak adını kuru temizleme koymuştur. Suyun ve sabunun temizlik yönteminde kullanılması kumaşta buruşmaları, kasılmalar, renk solması ve ürünün ömrünün kısalması gibi olumsuz etkilerin meydana gelmesi sonucunda, kuru temizlemeye olan talep bir anda olağan dışı talep görmeye başladı ve popülerliğini günümüze kadar taşıdı. Kuru temizlemede ilk zamanlar gaz yağı ve benzin kullanılmış fakat, daha sonra benzinden sıfır derece gibi düşük sıcaklıklarda parlama yapmayan, retebentin ruhu kullanılarak, modern teknolojiye de uyum sağlamış ve kalitesini daha da arttırmıştır.

Kuru temizleme işlemleri nelerdir?

Kuru temizleme işlemleri sırayla açıklanacak olursa; temizleme, kurutma, havalandırma, ürünlerin etiketlenip katlanması ve lekelerin giderilmesi olarak işlemlerden geçmektedir. Ataşehirde kuru temizleme firması olarak, drynişantaşı en iyi tercihiniz olacaktır. Ataşehir kuru temizleme işlerinizde sorunsuz güveneceğiniz firmalar arasında yerini alan firmamız aynı zamanda sizlere özel tekliflerle bütçenize uygun fiyatlar sunmaktadır.
Firmamız, ataşehir kuru temizleme ve aynı zamanda, ütü, halı yıkama, yerinde koltuk ve perde temizliği de yapmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için drynişantaşı’nı seçerek, kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz…

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Reklam
1 Comment
  1. Yanıtla
    bulut 28 Kasım 2016 at 20:51

    paylaşım için teşekkür ederim 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır