Avast Avg’yi Satın Aldı

Popüler antivirüs programı olan Avast ilginç bir satın alma gerçekleştirdi.Avast Antivirüs yazılımlarından en büyük rakibi olan AVG‘yi satın aldı.Bu ilginç satış ile ilgili haber haberimizde.

Bu hafta piyasaya damga vuracak satın almayı bugün Avast gerçekleştirdi.Antivirüs programlarında en Avg‘yi satın alarak en büyük rakibini yere sermiş oldu.Avast’ın Ceo olan Vincent Steckler bir açıklama yaptı ve şunları belirtti.

Büyümek istiyoruz ve aynı sektörümüzde bulunan AVG ile güçlerimizi birleştirmeye karar verdik.Avast bu satın almayı gerçekleştirerek toplamda 1,3 milyar dolar ödemek zorunda.

Avast Sınırları Zorluyor

Popüler antivirüs programı Avast‘ın toplamda 230 milyon kullanıcısı bulunuyor.Tabiki bu inanılmaz satın alma ile birlikte toplamda kullanıcı sayısının 400 milyona ulaşacağını söylüyor.Tabiki şimdi Avast ve Avg güçlerini birleştirerek daha güçlü olacaktır.

Bilgisayarı Hızlandıracak Yöntemler

Sizler için kolay olarak bilgisayarınızı hızlandırmak için birkaç ipucu vereceğiz.

Avast şimdi daha fazla kullanıcıya sahip olması nedeniyle internet için güvenlik önlemlerini arttırıp daha güvenli bir internet deneyimi yaşatmayı planlıyor.

Peki siz bu satın alma hakkında neler düşünüyorsunuz

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır