Battlefield 1’den Çanakkale Savaşı Videosu

Battlefield 1 için yepyeni bir video yayınlandı.Oyun türkçe altyazı desteği olması Türk oyunseverler tarafından büyük beğeni toplamıştı.Bu sefer yeni video bizleri Çanakkale Savaşı’ndan görüntüler görmekteyiz.Video ve daha fazlası haberimizde.

Battlefield 1 için yeni bir video geldi.Video dün Battlefield resmi facebook sayfasından paylaşıldı.Yapılan açıklama ise Haberci ile Osmanlı topraklarının deniz işgaline tanık olun yazmaktadır.

Battlefield 1 İle 1.Dünya Savaşı

Battlefield 1 ne zaman çıkacağı belli olmuştu.21 Ekim 2016 tarihinde resmi olarak çıkacak.PC,Playstation 4 ve Xbox One platformlarında yerini alacak.1.Dünya savaşını konu alacak olan Battlefield 1,ayrıca Osmanlı‘nın da yer aldığı ve türkçe altyazı destekli olarak bizlere sunması oyunseverler tarafından büyük ilgi gördü.


Ayrıca Çanakkale Savaşı’ndan olan görüntüler ile bizleri tekrardan heyecanlandırdı.Hem oynayışı hemde grafik kalitesinden muhteşeme bir oyun yapan EA(Electronic Arts),Türk oyun severlerin gönlünde taht kurdu.Çok geçmeden bizleri Çanakkale topraklarına götüren sürükleyici videoyu izleyelim.İşte o video.

HABERCİ ile Osmanlı topraklarının deniz işgaline tanık olun.

Battlefield paylaştı: 4 Ekim 2016 Salı

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Melih 6 Ekim 2016 at 21:29

    Helal olsun yapımcılara,bizleri unutmamış 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır