Black Friday İndirimleri Başlıyor İşte Bütün İndirimler

ABD üzerinde büyük indirimler başlıyor.Black Friday(Kara Cuma) olarak adlandırılan günde büyük siteler tarafından inanılmaz indirimler yapılır.İşte ayrıntılar.

black-friday-indirimler

Black Friday(Kara Cuma) Nedir?

Black Friday” yaklaşıyor.Yani Türkçe tabiri ile “Kara Cuma” yaklaşıyor.Peki bu Black Friday olayı nedir.ABD üzerinde her şükran gününden sonra gelen ilk cuma gününe denir.Bugün mağazalar erken saatte açılır ve geç saatte kapanır.Ve kimsenin beklemediği kadar indirim yaparlar.ABD dışında Canada ve İngiltere’de de Black Friday günü vardır.Bu günde resmi tatil sayılmaz.Amazon ve büyük mağaza şirketleri tarafından akla gelmeyecek indirimler yapılır.Ve bilgilere göre bugünde indirim yapan şirketler ciddi derece kar elde ederler.

BlackBerry’den %53’e Varan Black Friday İndirimleri

Kara Cuma için BlackBerry cephesinden büyük indirimler geldi.Kendi websitesi üzerinden gösterilen indirimler bir hayli güzel.Fakat bazı perakendecilerde daha uygun fiyatlarda olabiliyor.BlackBerry‘nin Black Friday için indirim yaptığı telefon modelleri aşağıdadır.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

blackberry-kara-cuma-indirimleriBlackBerry büyük indirim yapılan telefon modelleri aşağıda belirtilmiştir.

 • BlackBerry Leap – White
BlackBerry - Black Friday İndirimleri

BlackBerry'nin yapmış olduğu büyük indirimlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

T-Mobile’dan Black Friday İçin İnanılmaz İndirimler

T-Mobile tarafından Black Friday için gerçekten inanılmaz indirimler yapıldı.iPhone 7,iPhone 7 Plus,iPhone 6S ,iPhone 6S Plus,Samsung Galaxy S6 , S6 Edge,Galaxy S7, S7 Edge, Note 5 , LG V20 , ve LG G5 modelleri indirime girdi.Birçok cihazda ücretsiz oldu.Ücretsiz ürünler şunlardır.Aşağıdaki resmin dışında birde iPhone 7 vardır.

t-mobile-ucretsiz-cihazlar-friday

 • Apple iPhone 7 = 0 $
 • Samsuung Galaxy S7 = 0 $
 • Samsung Galaxy Tab E = 0 $
 • LG G PAD X 8.0 = 0 $
T-Mobile - Black Friday İndirimleri

T-Mobile'ın yapmış olduğu büyük indirimlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu ücretsiz modellerin içinde iPhone ve diğerlerinde sadece 32 GB olan versiyonları ücretsizdir.Depolama alanı artan cihazlara fiyat eklenmektedir.Ücretsiz olmayan cihazların fiyat aralığı ise 100$ ve 500$ arası fiyat etiketlerine sahiptirler.Geçen yıl ise T-Mobile iPhone 6S modelini ücretsiz olarak satmıştı.Telefon modellerin dışında kulaklık,hoparlör,powerbank ve birçok cihaz büyük indirime girdi.T-Mobile tarafından yapılan bu indirimi kaçırmayın.

Hostazor’da .com Ve .net Domainler İçin Büyük İndirim

Yabancı şirketler tarafından yapılan Black Friday indirimlerine Türk host firması Hostazor’da katıldı.Elektronik cihazların dışında en uygun hosting çözümleri sunan Hostazor,Black Friday için .com ve .net domainlerinde büyük ölçüde indirime gidiyor.Bu muhteşem domain fırsatını kaçırmayın.

hostazor1

.com ve .net domainleri Black Friday özel indirimi ile Hostazor‘da.Büyük ihtimal ile Cuma günü aktif olacak bu indirimi tüm website açmayı düşünen takipçilerimiz için bir fırsat.Aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hostazor - Black Friday İndirimleri

Hostazor'un yapmış olduğu büyük indirimlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Amazon’dan Black Friday İçin Devasa İndirimler

En ünlü alışveriş şirketlerinin başında olan Amazon,Black Friday için inanılmaz indirimlere imza atıyor.Mağazasında sayamayacağımız kadar ürünü bulunan şirketin,Black Friday günü için birçok üründe indirimler uyguladı.Elektronik, oyuncak, takı ve binlerce ürün indirimde.

amazon-black-friday-indirimleri

Amazon’un Black Friday özel sayfasında yaptığı bu indirimlerin her 5 dakikada bir yenileneceği duyurusuda yapılmaktadır.Milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen sitenin, ürünlerin çok çabuk tüketileceği için her 5 dakikada bir yeni ürünlerin eklenmesi kararını almışlardır.Aşağıdaki adres üzerinden Amazon Black Friday ürünlerine gidebilirsiniz.

Amazon - Black Friday İndirimleri

Amazon'un yapmış olduğu büyük indirimlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Semih 23 Kasım 2016 at 03:52

  Steam için de oyunlarin indirime girmesini bekliyorum.Haber günceleniyor ise beklemedeyim.

 2. Yanıtla
  emre yildirim 23 Kasım 2016 at 17:43

  Black friday i sürekli olarak kullanan biri olarak teşekkürler paylaşım için 🙂

 3. Yanıtla
  Hakan 24 Kasım 2016 at 14:32

  Şu sıralar steam içinde black friday kampanyası başladı diye biliyorum. Ayrıca listenizde çok hoş olmuş. Emeğinize sağlık

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır