Blackberry 3 Yeni Telefonunu Duyurdu

Blackberry bizlere hala ölmediğinin haberlerini verdi.3 yeni Android telefon ile karşımıza geldi.İşte Blackberry’nin çıkardığı 3 akıllı telefon modelleri haberimizde.

Yaşanan tüm olumsuz koşullara rağmen çıkardığı telefonlarla kötü bir düşüş yaşayan Blackberry bu sefer daha farklı bir Android telefon ile karşımıza geldi.Tekrar telefon piyasasına hızlı bir atlayış yapmak isteyen Blackberry,3 farklı telefonunu piyasaya sürdü.Bu telefon modelleri ise Neon,Argon ve Mercury.

Daha önceden çıkardığı Android telefon modeli olan Priv ile istediği çıkışı yapamayan Blackberry,üstüne üstlük zarara da uğramıştı.

Telefonlar 2016 3. Çeyrekde satışa sunulacaktır.Bu 3 telefon modellerinin fiyatları ise ise Priv modelinden daha düşük olması bekleniyor.Daha uygun fiyatlı telefon göreceksiniz.

ARGON:

5.5 inçlik ekran boyutuna sahip olacak Argon modelinde QuadHD çözünürlüklü ekrana sahiptir.İşlemci yönünden en güçlü telefon modeli diyebiliriz.Telefonda Snapdragon 820 olacak.Ayrıca 4 GB RAM ve 32 GB Dahili depolamaya sahip olması bekleniyor.

Kamera yönünden Argon modelince büyük bir kamera performansı vardır.Telefonun arka kamerası 21 megapiksel,ön kamerası ise 8 megapiksel kamera çözünürlüğüne sahiptir.Güzel selfieler dileriz.

3000 mAh batarya seviyesine sahip olan Argon,ayrıca QuickCharge 3.0 desteğine sahip olacaktır.Ayrıca Parmak izi okuyucusuna sahip olacaktır.Bunlar Blackberry Argon özellikleri.

Neon:

Blackberry’nin diğer telefon modeli ise Neon.Neon,5.2 İnç ekran boyutu olup FullHD ekran çözünürlüğüne sahiptir.Ayrıca 8 Çekirdekli telefon Snapdragon 617 işlemci ile donatılmış durumda.

Telefonun arka kamerası 13 megapiksel,ön kamerası ise 8 megapiksel olacaktır.Argon modelinde olduğu gibi bu telefonda da çok harika selfieler çekebileceksiniz.

3 GB RAM,16 GB Dahili depolama desteği bulunan Neon,2610 mAh batarya seviyesine sahiptir.Bunlar Blackberry Neon özellikleri.

Mercury:

Blackberry’nin Mercury modeli aslında eski Priv modelindeki gibi Qwerty klavyeli olacaktır.Fakat klavye görünüşü biraz tuhaf olmuş diyebiliriz.Altaki resim Blackberry Mercury modeline ait fotoğraf olarak olarak biliniyor.Sızdırılan bu fotoğraf bizlere herşeyi anlatıyor.

blackberry-mercury

Mercury modeli ise 4.5 İnç ekran boyunda sahip FullHD ekran çözünürlüğüne sahip olacaktır.Neon modelinde olduğu gibi 8 çekirdekli olup,kullanacağı işlemci ise Snapdragon 625 olarak belirlendi.Telefonda 3GB RAM kullanılacaktır.32 GB Dahili depolaması bulunacaktır.Ayrıca 3400 mAh batarya seviyesine sahip olup bizlere uzun pil ömrü vadediyor.

Sizlere hep en iyi selfie sunmak isteyen Blackberry, 3 telefon modelinde de yüksek çözünürlüklü ön kameraya sahiptir.Mercury 18 megapiksel arka kamera,8 megapiksel ön kameraya sahiptir.İşte bu Blackberry Mercury özellikleri.

PEKİ SİZ BU 3 TELEFON MODELİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır