Boom Beach hileli apk indir

Boom Beach v13.17.2 Hileli Apk , uzun zamandır beklenen oyunlar arasındaydı ve paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz. İyi oyunlar dilerim

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir,

Boom Beach çok clan çatışmasında gördüklerinize benzer bir karikatürde grafik ile RTS Island Warfare oyunudur. Çünkü bu, kokainin arkasındaki beyinlerden bir başka üründür, Supercell. Ve biz sadece şimdi Boom Beach reklamları ile bombardıman olma gibi görünüyor iken (clan reklam çatışması bir süre için bizimle birlikte olmasına rağmen), gerçek boom Beach tam olarak yeni gelen değil: bu 2013 yılında yumuşak bir fırlatma var, ve iki yıl mobil oyun, uzun bir süre gibi görünmüyor olabilir, bu bir sonsuzluk.Belki coc seversin, belki sevmezsin … … ama her halükarda, belki de … … cok’un Faux-Ortaçağ fantezi sahnesinden ziyade … … sadece bir Dünya Savaşı pasifiği üniforması giymiş … … clans Çatışmasıyla aynı oyun olduğunu düşündüğün için … … Boom beach’den geçtin.

Eğer çekirdek mekanik bir sürü hala yerinde iken (eğer ya hasat kendinizi hasat olabilir ya da Fetih biçmek çeşitli kaynakları ile inşa bir taban var; diğer adalara saldırı için bu üssü kullanın, ama aynı zamanda kendi Adası güvenli tutmak istiyorum), tamamen farklı bir deneyim yapmak önemli farklılıklar bir çift vardır.

İlki, ada Savaşının deniz cephesi. Klanlar çatışmasında, düşman kampını görürsün ve askerlerini de içine atarsın. İşte bu kadar.

Boom Beach’te askerlerini bu kadar yaklaştıramazsın. Düşman Plajı (Yukarı seviyesi olarak daha fazla inşa edebilirsiniz), ama sizin şey yaparken, sizin adam hedeflerini yumuşatmak için kullanabileceğiniz kıyıdan bir silah gemisi var.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır