Boom Beach Hileli Apk İndir

Boom Beach v21.87.2 Hileli Apk , oldukça beyenilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz aylardır milyonlarca kez indirildi ve oldukça güzel bir oyun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 

Boom Beach Hileli Apk İndir

 

Oyunun hayat iki şekilde elde edilebilir:

Burada birşeyi los regalos Ilgili con bu hack nakit
Paraları ile satın
Facebook için isteyin. Böylece hesabı bağlama ve onlarla 5 hayatını satın almak için güçlü olmak için bize 1000 sikke kazanç ek olarak, istediğimiz zaman hayat için arkadaşlarımıza sorabiliriz.
Biz ilerledikçe arttırıcılar veya seviye Yardımları alacağız. İstediğimiz kutuyu kırın, bomba ya da bulmaca tarafından dağıtılacak patlayıcılar için çekiç var. Tabii kullandıktan sonra tüketilir onları, bu yüzden bizim tavsiyemiz onları kullanmaktır:

Oyun sırasında: Bazı çekiç gibi, herhangi bir zamanda onları kullanabiliriz, Yani eğer bu şekilde seviyesini tamamlamak olacağını düşünürsek, bunları kullanmak için tavsiye edilir
Puzzle başlamadan önce oldukları başlangıç: genel Olarak patlayıcılar. Biz sadece zaten oynadık o düzeyde onları kullanmanızı tavsiye ederim ve bize maliyeti değil, yeni olanları biliyor.

Boom Beach çok kolay kesmek. 2017 homescapes kesmek için sadece 5 dakika sürer. Şimdiye kadar yapılmış en iyi hack homescapes görmek için tüm video öğretici izleyin. Bu film homescapes hakkında. Ben yıldız herhangi bir sorun olmadan hack homescapes için bu videonun herhangi bir dakikasını bile kaçırmayın. Boom Beach bu jeneratör de paraları Ekle yıldızlar serbest sadece fazla!  için Hack Boom Beach ücretsiz yıldız almak için bu videoyu izlemelisin herkes için yapılır.  android cihazlar kullanın android hack. Ücretsiz Yıldızları ve Paraları. Homescapes hack iOS için ios bu video yaptım ama hack yıldızlar Boom Beach herhangi bir mobil cihazlar olabilir, endişelenmeyin. Boom Beach yıldız için en kolay yolu telefonunuzu kullanarak kesmek.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır