Cem Yılmaz G.O.R.A Devam Filmi Hakkında Görsel Paylaştı

Cem Yılmaz G.O.R.A filminin devam filminin ilk bilgilerini Twitter üzerinden takipçilerine aktardı.İşte G.O.R.A devam filmi hakkında detaylar haberimizde.

Cem Yılmaz‘ın en çok sevilen filmlerinden biri olan G.O.RA filmi hakkında yeni bilgiler geldi.Filmin devamının çekileceği daha önceden belliydi fakat isim hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti.Twitter üzerinden yaptığı görsel ile filmin yeni serisinin adı belli oldu.

Filmin Adı Belli Oldu!

Yapılan görsel paylaşımı ile filmin eski zamanlarda geçmesi bekleniyor.Ayrıca Cem Yılmaz paylaşımında “ARiF iLE 216 !” yazdığından filmin yeni isminin bu olabileceğini anlayabiliriz.Fakat ortada kesin bir bilgi yok.

Ünlü komedyen filmin ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi vermedi.Ama görünen o ki 2017 yılının yaz aylarında çıkması bekleniyor.Yeni filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

5 Yorumlar
 1. Yanıtla
  hisse 9 Aralık 2016 at 22:52

  Gora serisi hakikaten çok tutuldu çokta beğenilerek izlendi bence devamının gelmesi gerekliydi zaten geç bile kaldı cem yılmaz ama en az gora ve arog kadar başarılı olması lazım aksi taktirde hayal kırıklığı yarattığın zaman komedi dünyasında bitiyorsun.

 2. Yanıtla
  User 15 Aralık 2016 at 18:28

  Cem yılmazın hem yönetmenliğini hem de baş rolünü oynadığı gerçekten iyi kurgulanmış bilim kurgu – fantastik film serisi arog ve gora bu kategorilerde bizim de iyi şeyler ortaya çıkarabileceğimizi gösterdi devamının gelmesi zaten kaçınılmazdı.

 3. Yanıtla
  avcilar 16 Aralık 2016 at 11:54

  Cem yılmaz başlı başına bir oyuncu ve filmlerine bayılıyorum bu haberi okuduğuma çok sevindim umarım kısa sürede gora filminin devamını izleriz 🙂

 4. Yanıtla
  İzleyici 17 Aralık 2016 at 03:11

  Bence Cem Yılmaz filmleri arasında en güzeli G.O.R.A ve halen izlenmekte, umarım ARiF ile 216 filmide bir G.O.R.A kadar olur.

 5. Yanıtla
  İsim 18 Aralık 2016 at 02:51

  G.O.R.A çok güzeldi beğenerek izledik. Özellikle bazı esprile çok orjinaldi. Devamında da güzel bir film bekliyoruz ve aynı espri performansını bekliyoruz. Senaryo umarım harikadır ve güzel espriler çıkar.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır