Chrome Çok Pil Tüketiyor

Microsoft tarayıcılar üzerinde birtakım testler uyguladı.Çıkan testler bizleri oldukça şaşırttı.En çok kullanılan tarayıcılar testlerden geri kaldı.Ayrıntılar haberimizde.

Herkesin en çok kullandığı tarayıcılardan biri olan Chrome,hızı ve kolay arayüzü tarafından beğenilmektedir.Fakat kullanıldığı zaman çok fazla Ram yiyen Chrome,bu sorunlara bir çare bulamadı.Android ve Laptop kullanırken Chrome tarayıcısı kullanan kişilerin şarj seviyeleri su gibi düşmektedir.Opera bu konuyu düşünmüş daha önceden tarayıcısına batarya tasarrufu eklemiştir.

Chrome Gizli Özellikleri-Tavsiye Yazı

Chrome tarayıcı bilgisayarlarımızda çok sık kullandığımız web tarayıcısıdır.Sade ve hızlı olması en beğenilen özelliklerindendir.Bazı gizli özellikler.

Eylül ayında 53.sürüm yayınlacak ve birçok hatadan kurtulacak.Bu sayede ram oranını düşürmeyi hedefliyor.Tabi Microsoft kendi tarayıcı Edge için birçok yeniliğe gitti ve batarya performansını yükseltti.Bununla beraber Chrome’a bir darbede Microsoft’tan geldi.Tabiki bu batarya performansını ne kadar etkilesede en çok kullanılan tarayıcıdan biridir Chrome.Hızı ve kolaylığı ile kullanıcılar bataryaya pek bakmıyor diyebiliriz.

Microsoft Opera.Chrome,Mozilla ve kendi tarayıcısı olan Edge ile birlikte bir test yaptı.Yapılan bu test ile tarayıcıların pil ömrü ölçülüyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır