Çılgın Hırsız Sınırsız Muz Hilesi

 Çılgın Hırsız v5.0.0g PARA HİLELİ APK

Versiyon V.2.46
Güncelleme 01 aralık 2017
Puan 5.7/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Sınırsız muz ve para

Çılgın Hırsız APK PARA HİLELİ GÖRÜNTÜLER

                     Çılgın Hırsız APK PARA HİLELİ İNDİRme linkleri

Sosyal medyadan dayınıza destek olmak istermisiniz?

ÇIlGIN HIRSIZ V5.0.0G APK İNDİR ETİKETLERİMİZ

ÇIlGIN HIRSIZ Oyunu indir

Film çok yeni tanıtımları vardır. Bir Ara izleyiciler ikiz kardeşi Dru görecek ve film olayların merkezinde kardeş rekabeti koyacağız. Ama Ara endişelenmen gereken tek kişi o değil. Çok yeni bir cani, bir dünya hakimiyeti hedefi üzerine eğildi. elbette, Gru bunun olmasına izin veremez.

Yeni kötü adam Balthazar Yeri. Çocuk bir sanatçı olarak oynadığı karakteri takıntılı olmak büyüdü eski çocuk bir sanatçı. Neden? Şovunu iptal etmişler ve çünkü insanlar 80 görünüşü için onu alay zaman nefret ediyor. Dru ve kölelerinin kötü niyetleri durdurmak için geliyor. Ve dünyayı kurtarmak için onlara yardım etmek, Ara ve kölelerinin Luy Wilde tarafından Despicable Me 2 den katılacak. Takım Grucy!

 

Filmin esprileri kalın hızlı uçmak ve sizi meşgul tutmak için yeterli olduğunu Çeşitli Peter Debruge diyor. İki kardeş ekranda Balthazar ile dışarı savaş gibi Pharell Williams’ın beş parça da neşeli bir ruh hali tutmak. Film franchise arsa yenilik acisindan ömrünü tamamlamıştır, ama bu gerekli değil ama gülmek zorunda anlamına gelmez, ancak Bu Yaşta Jake Wilson, Avustralya düşünüyor.

DESPİCABLE ME 3 FRAGMANI

Despicable Me 3 Fragmanı, 2016 14 Aralık ‘ ta yayımlanan, heyecan dolu ve güzel bir hip-hop parça ile başlıyor. Gru ve Balthazar kapalı odak yüz. Ama eğer römork bir göstergesi ise, minyonlar filmi büyük bir parçası olabilir.

 

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır