Counter Strike 1.6 Haritaların İsimlerini Ne Kadar İyi Biliyorsun

Counter Strike 1.6 oynayan oyunculara duyuru.Oyuna ne kadar çok hakimsin.Haritaların isimlerini iyi biliyorsan kendini test et.

Counter Strike 1.6 zamanın en iyi FPS oyunlarından biri.Şuan hala zevk ile oynayan oyuncular var.Valve yapımı CS 1.6 zamanla değişmiş ve en son Counter Strike:Global Offensive çıkmıştır.Fakat her ne kadar gerçekçi ve yeni olsa bile CS 1.6 unutulamıyor.Bomba imha (de),Rehine kurtarma (cs),Suikast (as),Kaçış (es) gibi oyun modları bulunuyor.

Peki siz bu unutulmaz oyunu ne kadar iyi biliyorsunuz.Sizler için hazırlanan bir testte CS 1.6 oyunun haritalarını yazmanız lazım.

Counter Strike 1.6 Haritaları Ne Kadar Çok Aklında Kaldı

Sizler için Sporcle aracılığı ile getirmiş olduğumuz bir testte CS 1.6 adlı oyunda haritaları yazmanız gerekmektedir.Aklınızda ne kadar harita ismi kaldığını test edin.Yaklaşık 6 dakika süreniz var.Play tuşuna bastıktan sonra teste başlayabilirsiniz.Aklınıda kalan harita isimlerini yukardaki kutucuğa yazın.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Huma 29 Aralık 2016 at 09:27

    kim demiş kızlar oyun oynayamaz diye 🙂 18/24 , %75’ini bulabildim.. cs.go’ya alıştıktan sonra cs 1.6 çöp gibi gelse de nankörlük yapmayalım, yıllarımızı yedi şu oyun..

  2. Yanıtla
    Abdullah 30 Aralık 2016 at 19:51

    Sadece ıceworld de dust2 assault filan biliyorum 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır