CS:GO Türkiye Dünya Şampiyonu Oldu

CS:GO Dünya Şampiyonasına katılan Türk Milli takımımız kupayı aldı.Finalde Arjantin ile oynanılan maçı 2-1 galip gelerek şampiyon olduk.

E-Frag.net‘in hazırlamış olduğu organizasyonda her ülkeden turnuvaya katılım gerçekleşti.Turnuva Efrag TV üzerinden canlı olarak izlendi.The World Championship 2016‘da finale kadar yenilgisiz devam ettiği maçta karşımıza Arjantin çıkmıştı.

milli-takim-kupayi-aldi

Danimarkya’yı yenerek finale Arjantin çıktı.Kıyasıya maçta Train haritasında 11-0 geriye düştük.Ve yılmayıp maçı 14-16 alarak Türk gençler gücünü gösterdi.Overpass haritasında 2.maçımızı oynadık.Fakat 5-16 kaybettik.Son maçın haritası olan Cooblestone‘da milli takımımız 8-16 kazanarak Dünya Şampiyonu oldu.

takim-csgo

Yukarıdaki fotoğrafta turnuvayı yenilgisiz kapayan Milli takımımızdaki oyuncuların resmini ve turnuvada kullandığı nickleri görebilirsiniz.Bu ekip turnuvanın koymuş olduğu 50.000 doların sahibi oldu.Kendilerini ayrıca Webriyota Ekibi olarak göstermiş olduğu şahane performanstan ötürü tebrik ediyoruz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Gamer 17 Aralık 2016 at 13:11

    Tüm takımın emeğine sağlık. Pek çok spor dalında olmadığı gibi Esport’ta da iddialı bir takımımız yoktu. Bu galibiyet CS GO için belki hem onların hem daha genç oyuncuların önünü açar.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır