Cubot, Rainbow 2’nin Çift Kamera İşlevini Tanıtıyor

Şimdiye kadar, iPhone 7 Plus ya da Çinli üreticilerin 300 dolara ulaşan uygun fiyatlı amiral gemileri gibi pahalı amiral gemilerine ait çift kamera kurulumlarını gördük. Neyse ki, bu özellik, bütçe cihazlarının görünmeye başlamasıyla artık çok daha fazla kişiye ulaşacak. Cubot tarafından yaklaşık 80 $ satacak olan Rainbow 2 ile başlanması çift kamera ayarı sunacak.

Aşağıdaki videoda, şirket kuruluşun nasıl uygulandığını ve sonuçların bazılarını gösteriyor. Beklendiği gibi, Cubot’un beraberinde getirdiği uygulama, diğeriyle hemen hemen aynı. Arkaplan bulanıklaştırarak bir Bokeh Efekti oluşturarak, istediğiniz yere odaklanmanızı sağlar.

Cihazın arkasında 2MP / 13MP sensör kombinasyonlu çift kamera bulunuyor. Ayrıca, ön kamera 5MP’dir. Bunun dışında, davlumbazın altında 5 “HD ekran ve 2350mAh pil bulunuyor. Ve Çinli üreticiler yazılım desteğini geliştirmeye devam ederken, Android 7.0 çift atıcı telefon kullanacaklar. Rainbow 2’nin kullandığı SoC, 1GB RAM ve 16GB depolama alanıyla desteklenen MT6580’dir. Beklentilerinize uymayı vaat eden minimum bir kombinasyon. Ucuz ve kaliteli telefonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Türkiye Rainbow 2 satış fiyatı ne kadar?

Tabiki şu an belli değil, vergiler dahil ortalama 700 TL olması beklenmektedir. Kesin belli olmamakla beraber nisan ayı sonuna doğru gelmesi beklenmektedir. Eğer gelirse ucuz ve kaliteli telefonlar arasında birinci sıraya gelmesi beklenmektedir. Bütün bilgiler resmi haber alındıkça gücellenecektir. İncelemeler bölümünde detaylı olarak karşılaştırabilir ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Kaan 24 Mart 2017 at 16:26

  Cubot romanya markası sanırım, tatilde görmüştüm. Hatta orda aylık taahhüt verdiğinizde telefon neredeyse bedavaya geliyor. Cubot romanya yazarsanız ulaşabilirsiniz

 2. Yanıtla
  tokat güncel 25 Mart 2017 at 14:39

  ülkeye gelir mi acaba şahane gözüküyor.

 3. Yanıtla
  Engin İLKAY 25 Mart 2017 at 17:55

  Apple rakip olmaz bence. Ama fiyat perfonmas olarak güzel gözüküyor. Telefon firmaları çoğaldı son zamanlarda

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır