Delirmeye Hazır Olun

Delirmeye hazır olun.Yepyeni bir mobil oyun karşımıza geliyor.Oyun bizleri Osmanlı Dönemine götürüyor.Oyunu Google PlayStore ve AppStore üzerinden indirme fırsatınız olacak.Birbirinden güzel görevleri ve grafik kalitesi ile 600 yıllık Osmanlı İmparatorluğu mobil oyun pazarına Deliçeri ile giriyor. İşte Deliçeri oyunu hakkında kısa bilgiler haberimizde.

Yakın zamanda Deliçeri Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir olacak. Son düzlüğe girildiğinden dolayı takipçilerin merakları artmakta, oyun içeriğinden ufak ufak bilgiler Deliçeri Facebook sayfası üzerinden takipçilere verilmektedir.

delirmeye-hazir-olun

Osmanlı İmparatorluğu’nun görkemli günlerini yaşadığı bir dönemde adalet ve cesaretiyle cihana hükmeden Padişah’ın, Deli Birliği’nden ayrılarak Yeniçeri Ocağı’na geçen ve namı Deliçeri olarak tüm orduya yayılan yiğit bir cengavere verdiği zorlu görev üzerine kurulan oyun, iddiasıyla geliyor. Oyunda Bizans kalelerinden birine sızıp kuşatma öncesi bilgi toplamaya çalışan Deliçeri, kendisi için kolay olan bu görevi başarıyla yerine getiriyor.

Deliçeri Oyun Yükle

Deliçeri oyunu hakkında en iyi bilgiyi resmi sitesinden alabilirsiniz.

Fakat topladığı bilgileri ulaklar ile padişaha yolladıktan sonra geri dönmeye hazırlanırken kale kumandanının güzeller güzeli kızına gönlünü  kaptıran Deliçeri için işler bir anda değişiyor. Kale kumandanı kuşatma başladığında kızını da yanına alıp kaçınca macera da başlamış oluyor. Oyun severler, tunç bilekli kahraman Deliçeri’nin karşısına çıkan tüm zorlukları aşarak sevdiği kıza kavuşması için kıyasıya bir mücadeleye giriyor.

deliceri-afis

Yukarıdan Deliçeri oyununun afişini görebilirsiniz.Oyun hakkına edindiğimiz bilgilere göre bizleri şahane bir oyun bekliyor.Oyun en kısa zamanda çıkacağı bilgisini aldık.Google Playstore ve Appstore üzerinden indirebilirsiniz.Bu şahane oyunu kaçırmayınız.

Kaynak Site:Deliçerigame

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

5 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Kerim Can Tunç 19 Eylül 2016 at 22:58

  valla ne yalan söyliyeyim ismi acayip hoşuma gitti

 2. Yanıtla
  Zafer Çağlayan 2 Ekim 2016 at 01:56

  Bu oyunla valla delirmeye hazırım 🙂

 3. Yanıtla
  Saffet Yüksel 2 Ekim 2016 at 01:57

  Türk yapımı olsun yeter,bence oyun efsane olucak.

 4. Yanıtla
  Harun Yurdatapan 2 Ekim 2016 at 02:01

  İsim aynen çok güzel,grafiklerine bayıldım,fazla bilgi yok ne zaman çıkacak acaba?bilgi varmı?

 5. Yanıtla
  Buğra Gürler 2 Ekim 2016 at 02:04

  Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi yok,facebook sayfasında ve web sitesin’de açıklamada yapmamışlar,2016 da çıkıcak denmiş çıksınnnn yaaa delirelim artık 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır