DUNGEON QUEST Hileli Apk

DUNGEON QUEST Hileli Apk, son zamanların çok indirilen oyunlarından. Açık dünya oyunu sevenler için benzersiz bir oyun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

  indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

DUNGEON QUEST apk indir DUNGEON QUEST Hileli apk indir DUNGEON QUEST Hileli indir DUNGEON QUEST para hilesi, elmas hilesi

Dungeon Quest hileli indir

– Deneyim puanı kazanmak saldırı gücü, mana ve isabet puan kadar seviye için en iyi yoldur . Ekranın alt çubuğunda başka bir seviye kazanmak için gitmek zorunda ne kadar gösterir.
-Sonraki odaya ilerleme ve oyun otomatik olarak kendini kurtaracak. Bunu yaptıktan sonra ana menüye geri dönün, düşman güç seviyesini değiştirin (bu da 8’e çıkabilir). Daha yüksek güç seviyesi, daha hızlı deneyim, daha fazla altın ve daha iyi ekipman. – Ne giyeceklerine bakarken … … ekipmanlarla uğraşma. Genel istatistikler ve özel saldırılar, özel elemental savunma ve ikincil savunma bakın. Ayrıca, her silah sana farklı bir standart saldırı verecek. Silahlarla, ancak, saniye başına hasar etkinliği en iyi göstergesidir.

-Ana menüden, geri gidebilir ve zaten oynadığınız herhangi bir önceki düzeyi yeniden yükleyin. Hatta ikinci veya üçüncü karakter yuvası satın alırsanız eski düzeylere yeni karakterler alabilir.
-Bir deneyim düzeyi kazanmak, karakter Yönetim menüsüne dönmek ve stat puan harcamak emin olun, hemen değilse, en azından bir sonraki patron için yapmadan önce.

Şok Edici Bul
Ladybug sponsorluğunda
-Patron karakterleri yenmek oldukça zor olabilir; ancak, her biri bir desen saldırmaya meyilli olarak, Goo Kral yavaş yavaş aynı hızda her zaman döner. Pattern know ve darbe ya da en az hasar almadan patron yenmek.
– Onları öldürdüğünüzde, düşmanların düştüğü tüm altınları toplayın. Eğer altını almazsan .Özür dilerim .Özür dilerim . Özür dilerim .Özür dilerim .Özür dilerim . kazanamayacaksın ve gideceksin.

-Ekipman en iyi parçası ne iyi bir genel göstergesi (belirli bir kategori hariç) sattığınız altın kazanır bir donatmak için.
– Envanterini doldurmak için ekipman sat. Karakterinle donatılamayan her şeyi sat.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır