Elephone Elecam 360 İnceleme

360 kameranın pazarı oldukça üretken üreticilere çok yoğun geldi. Elephone 360 fotoğraf makinesine rastladım. Bu kamera, 140 dolardan fazla maliyetle uygun fiyatlı pakette bulunan tüm temel özellikleri sunuyor. İncelememizin tamamında daha fazla bilgi edinin.
Kamera, bisiklet yuvası ve evrensel yuvayla birlikte gönderilir. Ayrıca, USB kablosu, bazı yapışkan pedler ve en önemlisi  32GB microSD kart var.

ARTILARI:
 • 1500 mAh batarya
 • Bilgisayardan 360 video olarak izlenebiliyor
 • Aksesuarları oldukça kaliteli
 • WiFi
 • Çift kamera özelliği
 • VR modu olması güzel

EKSİLERİ:
 • Video birleşme yerinde kayma oluyor
 • Değiştirilebilir batarya mevcut değil
 • Elde tutulması ve çekim kolay değil

Elephone Elecam 360

Elephone Elecam 360 modelini bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ee360w

Elephone 360 Kamera İncelemesi: TASARIM, ÖZELLİKLER ve İŞLEVSELLİK

Tasarım söz konusu olduğunda, sadece HD‘nin üstünde 960p video üretebilen 2 kamera sensörüne sahip olan sağlam, sağlam ve kompakt bir kameraya bakıyoruz. Ayrıca, kamera 5MP görüntü alabilir.


İhtiyacınız olan tüm temel bilgileri gösteren birkaç kontrol düğmesi ve küçük bir LCD ekranımız var. Birkaç ayar yapmak için Wifi düğmesini basılı tutarak bir menü moduna girebilirsiniz.

Bununla birlikte, fotoğraf makinesini tam kontrol altına almak istiyorsanız, kullanımı çok kolay olan EleCam360 uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamada, deklanşör düğmesine sahipsiniz, birkaç ayarı ayarlayabilir ve doğrudan telefonunuzdan çektiğiniz videoları görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz. Bağlantı sorunları yoktu, bu yüzden bu harika bir şey.

Elephone 360 Kamera İncelemesi: GÖRÜNTÜ KALİTESİ

En iyi deneyimi elde etmek için her zaman bir mobil cihazda veya bir VR kulaklıkta 360 video izlemeyi tercih ediyorum. Cep telefonunda izlendiğinde görüntü kalitesinin oldukça iyi olduğunu söylemek zorundayım. Bununla birlikte, daha büyük bir ekranda izlerseniz kaliteyi önemli derecede azaltır, ancak videonun bu kameranın fiyatı için oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Görüntü kalitesi için video incelemesine bakın.

Bu arada, videoları izlemek için EleCam 360 Video Converter uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekecek. 5MP görüntüleri videolardan daha kötü görünüyor. Her neyse, 360 kameradan bahsediyorsak, çoğumuz video tercih ediyor.

Elephone 360 Kamera İncelemesi: BATARYA SEVİYESİ

Kamera, 1500mAh Li-ion pil kullanıyor. Neredeyse 1 saat dışarı kullanınca  oldukça iyi bir sonuç olduğunu söyleyebilirim.Batarya seviyesi her ne kadar yüksek olmasada sizi istediğiniz yerleri en az 1 saat çekebiliyorsunuz.Batarya kapasitesi fena değil.

elephone-elecam-360-incelemesi

Elephone 360 Kamera İncelemesi: SONUÇLAR

Sonuç olarak Elephone Elecam 360 kamera türünden beklentilerimi aştım, zira yaklaşık 140 $ ‘lık maliyeti olan kameradan çok daha kötü sonuçlar bekliyorduk.

Kompakt ve iyi yapılmış olanı ve fotoğraf makinesinin birkaç önemli aksesuar ile birlikte gelmesini severim.

Görüntü kalitesi zihninizi patlatmaz, ancak bu fiyat noktasında daha iyi bir şey bekleyemezsiniz.

Günün sonunda, Elephone Elecam 360 piyasadaki tek 360 kamera olmayabilir, ancak 360 video dünyasına bir bütçeyle girmek isteyenler için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Elephone Elecam 360 İnceleme
Elephone Elecam 360 kamerasının tasarımı,artıları,eksileri,özellikleri ve fiyatını göz önünde bulundurduğumuzda vereceğimiz puan aşağıdaki gibidir.
7.1 Total Score
Genel Puan

Elephone Elecam 360 kamerasının tasarımı,artıları,eksileri,özellikleri ve fiyatını göz önünde bulundurduğumuzda vereceğimiz puan aşağıdaki gibidir.

Kamera Kalitesi
6.5
Tasarım
5.5
Kullanım Kolaylığı
4.5
Extra Özellikleri
6
Kullanıcı Oyu: 4.3 (3 Oy Sayısı)

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Sondakika Konya Haberleri 16 Aralık 2016 at 10:37

  Gerçekten kullanılması gereken en güzel açı. 1 kere 360 ın tadını alınca çekeceğiniz her fotoğraf video sizin için bir ileri adım oluyor.

 2. Yanıtla
  İkbal yıldız 17 Aralık 2016 at 00:41

  Yeni ve güncellenen teknoloji de sürekli yenilikler oluşmakta. Ama artık bu ve buna benzer ürünlerin ülkemizde de geliştirilmesini istiyoruz. Bilgisayar mühendislerinin yapabileceği birşey bu ama elephone elecam 360 harika bir tasarım. Helal olsun …

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır