En İyi SSD 2017

Sizler için en iyi SSD’yi seçtik. Fiyat X Performans X Kapasite oranına göre en iyi SSD: 500GB Samsung 850 EVO.

ARTILARI:
  • Yüksek performans
  • Güçlü işlemci ve hafıza
  • Su geçirmez özelliği
  • Düşük güç tüketimi
  • Fiyat X Performans
  • Dayanıklı

EKSİLERİ:
  • Düşük teknik servis desteği

Gerçekten mükemmel bir seçenek. Ayrıca Wirecutter’s seçimlerine göre 2017 yılı için en iyi fiyat performansı olan ürün seçilmiştir. The 850 EVO gerçekten hızlı ama en önemlisi fiyat olarak mükemmel bir seçim. Ayrıca 2.5-inch, mSATA, and M.2 SATA destekleri ile her Pc’de uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz.

Yüksek Performans İçin

Samsung 850 EVO sizlere 66 gramlık bir kasayla geliyor. Sıralı okuma ve Sırala yazma hızı 540 Mb/s. Ayroca Rapid teknolojisi mevcuttur. Hem tasarruf hemde güclü performans için olmazsa olmaz bir özellik. Ayrıca 128, 256,512 GB’lık ve 1 TB seçenekleri mevcut. Biz Fiyat X Performans oranı olarak sizlere 512 seçtik. Geniş disk ihtiyacılarınız için 1 Tb işinizi görecektir. Zaten 2.5-inch SATA teknolojisini neredeyse bütün bilgisayarlar destekliyor. Biz özellikle laptop için öneriyoruz. Ayrıca 3 bit 3D V-Nand teknolojisi ile benzersiz biz deneyim elde edebilirsiniz. Samsung 850 incelemesi ve testi aşağıdadır.

En İyi Performans İçinhttp://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/samsung-ssd.jpg

Eğer daha iyi performans isterseniz özellikle 3D modelleme ve video düzenlemek için en iyi SSD Samsung 960 Pro öneriyoruz. M.2 PCIe SSD desteği ile Samsung 850 ‘den bazen dört kat daha fazla Performans elde edebilirsiniz. Ayrıca okuma hız için 8 kat daha iyi Performans desteği bulunuyor. Okuma hızı 3,500MB/s. Ayırca multi-level cell desteği ile profesyonel bir seçenek olarak duruyor. Fakat yüksek fiyatı olduğu için sadece profesyonel işleriniz için tavsiye ediyoruz. Normal kullanıcı için Samsung 850 EVO kesinlikle size yeterlidir. Donanım test sonuçları aşağıdadır.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/ssd-test.png

 

 

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır