Etkisi Altında Kalacağınız İphone 7 Reklamı

İphone 7 hakkında ilginç bir reklam videosu geldi.Son Apple etkinliğinde tanıtılan İphone 7 ve İphone 7 Plus modelini anlatan harika bir reklam videosu karşımızda.İşte Apple’ın düzenlediği muhteşem İphone 7 reklamı.

Apple’ın en son çıkan yeni telefon modelleri İphone 7 ve İphone 7 Plus için 33 saniyelik etkileyici bir reklam ortaya çıktı.7 Eylül‘de tanıtılan ve tanıtıldığı günden beri yoğun ilgi gören İphone 7 modeli için ön siparişler adeta tavan yapmış durumda.

Ve hatta geçtiğimiz gün 13 Eylül‘de İphone modelleri için yeni güncelleme geldi.IOS 10 güncellemesi ile daha güçlü ve hızlı bir İphone göreceğiz.IOS 10 sürümün ne zaman geldiği ve özelliklerini aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

İOS 10 Güncellemesi Hakkında Bilgi

Uzun zamandır beklenen İOS 10 güncellemesi hakkında önemli bir haber geldi.

Kısa İphone 7 Reklam Videosu

Apple Youtube kanalı aracısıyla paylaştığı Iphone 7’yi anlatan kısa videosu kısa sürede yayıldı.Yayınlanan videoda İphone 7 modelinin siyah ve jet siyahı rengine büyük vurgu yapılmış.Ayrıca İphone 7 kamerası,hoparlör ve güçlü bataryasını anlatmışlar.Ayrıca reklam videosunda göze çarpan diğer yazı ise satışa sunulacağı tarih yani 16 Eylül yazısı dikkatleri çekti.

SİZ BU REKLAMI NASIL BULDUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Ali 26 Eylül 2016 at 14:37

    İphone için çok güzel bir reklam olmuş,takipteyim 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır