euro truck simulator 2 full dlc indir

Oyun: Euro Truck Simulator 2 + Bütün DLC PAKETLERi

  • Tür: Indie, Simulation
  • Yayıncı: SCS Software
  • Dağıtıcı: SCS Software
  • Çıkış: 16 Jan, 2013
  • Boyut: 3.8 GB
                      DLC PAKET 14 KASIM 2017 Tarihi güncellenmiş olup, linkler yenilenmiştir.

 http://bc.vc/7Ugfkb6 

 DLC PAKETİ İNDİR

Bir kamyon sürücüsü bir yerden başka bir yere eşya taşımak için büyük bir araç işleten bir profesyonel. Birçok alanda benzer kurallar olmasına rağmen kamyon sürücüsü olma şartları araba sürdüğünüz bölge veya ülkeye göre değişir. Çoğu durumda, bir kamyon şoförü olmak için büyük kamyon çalışma ve iyi bir sürüş kayıt temel eğitim, özel eğitim olması gerekir.Bir kamyon şoförü olmak için olması gereken ilk şey lise diploması veya eşdeğer. ABD, (GED) testi Genel Eğitim Geliştirme geçti. Bu koşul olmaksızın, muhtemelen iyi para iyi bir şirket tarafından işe almak için zor olacak. Eğitim gereksinimleri olmayan bazı şirketler var, ama çoğu kamyon sürüş şirketleri bunu gerektirir.

euro truck simulator 2 dlc indir

İyi bir sürüş kayıt da önemlidir. Bu trafik cezası ınfluence (DUI) ya da büyük bir numarası altında sürüş için tutuklama yok demektir. Lisansını çıkarmış herhangi bir büyük hareket ihlal veya noktaları olmamalıdır. Eğer kötü bir sürüş kayıt varsa, tüm niteliklere sahip olsa bile, kamyon sürüş bir şirket tarafından işe alma şansı çok düşük.

Reklam
Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok ülkede, kamyon şirketleri de uyuşturucu kullanımı için test düzenli olarak çalışanlar için gereklidir. En azından kurşun olumlu bir uyuşturucu testi derhal görevden alınması için bir neden olmayabilir, ama çoğu durumda daha fazla araştırma için. Bir kamyon şoförü olmak, rekor, motorlu araç kullanımını içeren veya mahkumiyeti herhangi bir suçtan kesinleşmiş cezası olmamalıdır.

Birçok yerde, bir kamyon şoförü olmak isteyen biri özel bir eğitim alacak. Bu kurslar, mesleki veya teknik bir okulda, ya da bir kamyon şirketi kendisi tarafından öğretilen olabilir. Bu ders genellikle (CDL) ticari ehliyeti ya da benzer lisans almak için sürücü tren. Genellikle bir kamyon sürücüsü olarak ticari bir motorlu araç veya CDL lisans olmadan işe girmek mümkün değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, hükümet CDL lisans (11,793 kg) 26.000 lira üzerinden bir araç işleten kimseye gerektirir.

CDL lisans sonra bir iş aramaya başlayabilir. Kamyon alanında seçebilirsiniz birkaç seçenek vardır. Düz yatak kamyon şoförleri toplu öğeleri, bu çelik borular, kereste, ve tank gibi bir ürün yelpazesine taşırlar. Reefer sürücüler taşıma farklı yerlere mal soğutmalı. Bir sürücü götürebilir kamyon ve Kargo çeşitleri birçok türü vardır.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır