Euro Truck Simulator indir

Sürüm: pc + 7.1
Güncelleme:2017-12-05
Yapımcı:SCS Software tarafından
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Türkçe.

http://bc.vc/7Ugfkb6

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Oyun etiketleri

 Euro Truck Simulator indir

Euro Kamyon Simülatörü olan devasa kamyon direksiyonu al sana SCS Software, simülatörü oyun serisinin ikinci taksit. Başlık oyun daha gerçekçi yapmak için amaçlayan selefi ile karşılaştırıldığında iyileştirmeler bir dizi tanıttı. Bu tür oyunların hayranları yararlı oyun daha önce, diğer başlıklar arasında, türün Çelik Hard Truck 18 Wheels başka bir ürün üzerinde çalışmış olan aynı kişiler tarafından oluşturuldu öğrenmek olabilir.
Onların oyun üzerinde çalışırken, yazarlar, özellikle Avrupalı tüketicilerin zevklerine adapte üzerinde duruldu. Sonuç olarak, ikinci kez oyuncular çok iyi Eski Kıta ve ziyaret-bilinen şehirleri arasında uzanan yolların binlerce kilometre boyunca seyahat edebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, oyun hedefine kargo teslim içerir, yolda daha iyi ve gösteriş kamyon sürüş becerileri.
Geliştiriciler bilinen markaların lisansları alma baktı. bu yüzden Mercedes, Scania, ve diğerleri tarafından üretilen araç sürebilirsin. Bu nedenle, bireysel kamyonlar gerçek hayat meslektaşları benzer. Ayrıca serbestçe yeni halojen lambalar ve diğer unsurların yanı sıra, değişim resim montaj bir seçenek olarak kendi görünümünü değiştirebilirsiniz.
Geliştirici sürüş modeli örneğin sayesinde hissedilebilir simülasyon yönü üzerinde vurgu. Bu tarz sevenler için en eğlenceli daldırma güçlü olduğunda kokpit görünümünde sürücü iken. Yaratıcıları da düğmeleri kamyon denetimleri uyum başardı, bu oyun da bu tür bir denetleyici kullanan oyuncular için erişilebilir.
Önemli değişiklikler şimdi tamamen yeni bir motor üzerinde çalışan görseller yapıldı. En çok dikkat çeken şey ziyaret etmek için daha fazla şehir ile dünya çok daha büyüktür. Her metropolün en önemli unsurlarından oyunda mevcuttu, bu nedenle, bazı yerlerde ilk bakışta algılanabilecek bir yazar olarak geldi. Ayrıca teknik açıdan geliştirildi – bir önceki taksit eksik olan daha iyi gölgelendirme ve HDR efektleri eklendi. Her şey grafik detaylarını düşürmeyi içeren oyun biraz daha yavaş bilgisayarlarda çalışır, ancak güzel bir şekilde optimize edildi.Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır