Çözüldü

Facebook Bütün Gönderileri Silmek

Sosyal medya hesaplarımıza sürekli yeni içerikler girerek sosyal yaşama ayak uyduruyoruz.Fakat zamanla artık geçmişte paylaştığımız gönderileri silmek istiyoruz.Ancak bu gönderileri tek tek silmek neredeyse imkansız gibi,imkansızdan kastım bir insan 6 yıllık kullanıcıysa en az 10.000’den fazla içerik girme ihtimali vardır bu içerikleri tek tek silmesi mümkün değildir.Bunu bilen Facebook çözümler üretmeye devam ediyor fakat bu konuda toplu bir şekilde silme fırsatı vermiyor.Daha iyi bir seçim hakkı tanıyor.Facebook’ta eski gönderileri nasıl silinir veeceğimiz adımları izleyerek kolayca yapabilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneli Gizleme ;

  • Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Bulunduğunuz sayfanın en sağ üst tarafında olan üçgen şeklindeki işarete tıklayın ve “Ayarlar” yazan menüye girin.
  • Sol köşede bulunan listede “Gizlilik” sekmesine tıklayın.
  • Gizlilik ayarları ve araçları bölümünde hemen sağda görünen kutu içerisindeki 3 seçenekten en alt kısımda bulunan “Geçmiş Gönderileri Sınırla” seçeneğine tıklayınız ve onay veriniz.
  • Görüntülenme seçeneğini sadece ben yapınız.

Bunları yaptıktan sonra gönderileriniz silinmemiş olsa bile hepsini tek bir tıkla gizlediniz ve sadece siz görebilirsiniz.İstediğiniz zaman kendiniz gönderilerinize bakabilirsiniz fakat başka kullanıcılar göremeyecektir.Yapamadığınız yerleri yorum olarak sorabilirsiniz.

Merhaba ben Numan uzun zamandır bilişim teknolojileri ile uğraşıyorum.Zevk ile haber okumayı ve yazmayı seviyorum özellikle teknoloji tarzı haberler.

Çözüldü

Etiketler:

1 Comment
  1. Yanıtla
    polo yaka 20 Eylül 2016 at 15:53

    Bütün gönderilesi silmek yerine sadece ben seçeneği daha iyi bence. Sonuçta her gönderinin bir anısı var görünmesini istemiyorsak sadece ben seçeneğini işaretleyebiliriz.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır