farming simulator 2018 Hileli Apk indir

 

Versiyon v4.6.7.34 MOD APK
Güncelleme 1 aralık 2017
Boyut 105.54MB
Yapımcı Apps Developed 4u
Hile: Hileli  full apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

mobil-apk-indir

Oyunumuzun videosu

 

Oyun etiketleri

 farming simulator 2018 Hileli Apk indir

farming simulator 2018 full apk, farming simulator 2018 Hileli Apk indir, farming simulator 2018 hileli indir, farming simulator 2018 Hileli mod indir, farming simulator 2018 indirme,

Bunun yerine Müzayede Evi onları satın alma otlar çiftlik isteyen oyunculara yardım etmek için bu Foxflower tarım rehberi yaptım. 1 yetenek bu Ot almak, sanki 800 şifalı bitkiler olsaydı otlar aynı sayıda alırsınız.

Otlar şimdi mevkilerde Warcraft Legion Dünyada yeni özelliklerinden biridir. [Foxflower] seçerek size macera öğeleri yeni rütbeleri alabilirsiniz. Bir kez ot alma görevi bitirmek ve arayış takibi, yeni rütbe alacak.

1 sıra : daha etkili Foxflower Toplamak.
2 rütbe : Foxflower toplama Sargeras [Kan] alabilirsiniz.
3 sıra : her Foxflower bitki daha fazla malzeme Toplamak. Barding et tarım hızlandırmak için bu üç öğe: [Leystone Hoofplates] [Demonsteel Üzengi] [Stonehide Deri].

[Sky Golem] varsa, yerine Demonsteel Üzengi ve sınıfınız bir tank spec varsa, çiftçilik, bu yüzden sersemlemiş alamazsınız ve Stonehide Deri Barding kullanmak zorunda değilsiniz iken buna geçmelisiniz kullanabilirsiniz.

Eğer Dreamweavers layık iseniz , Val’sharah de Sylvia Hartshorn gelen Biçerdöver [Nimet] enchant alabilirsiniz. Ekstra Otlar içerebilir bazen [Mal Hasat] yağma için izin verir.

[Enchant Eldiven – Legion şifalı bitkiler] ile eldivenlerini enchant unutmayın! Bu enchant 0.5 saniye 1,5 saniye aşağı toplama zamanı getiriyor. Eğer çetelerin hala döküm kesme, çünkü monte ederken toplamak, bu gerçekten çok önemli. Çok fazla bu otları beklemeyin, ağır yüksek nüfus alemlere çiftlik ve bazen eğer yoğun zamanlarda çiftliğe çalışırsanız tek bir ot bile bulabilirsiniz.

Bunu önlemek çetelerin bir yeri vardır, çünkü bu bölge düzenini tarım bitkiler için çok kötü olduğunu ve her yerde dağ var. Bu tarım rota öğrenene kadar bölgede bir kaç tur sürecek.

Eğer varsa [Majestic Elderhorn Toynak] kullanmayı unutmayın. (%30 mount 10 dakika hızı arttı, ama Leystone Hoofplates ile yığını değil) Görkemli Elderhorn düştü.

Önemli! Bir tilki oyun ve yere Foxflowers bırakarak uzak runing başlayabilirsiniz. Onları onları yağma için çalıştırmak zorunda.

Ancak herhangi bir bitki bulursanız, birileri orada çiftçilik demektir. Aşağıda alternatif yol deneyin.

 

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır