FARMVİLLE 2 hileli apk indir

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk, en harika çiflik oyunları arasında yer alıyor. Seçeğiniz oldukça fazla ve eğlenceli bir oyun. Daynız iyi sohbetler diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi, 

 

Bir çiftçi olarak yapılması en zor şeylerden biri toprak almak. Eğer genç veya yeni bir çiftçi iseniz bu özellikle böyledir. Düşünelim diyorum. Bir çiftlik, ne tür bir çiftlik türüne ve nerede bulunduğuna bağlı olarak 500.000 $aralığında bir yere geri koymak için gidiyor. Eğer Kanada’da bir çiftçi iseniz bunun için para alabilirsiniz bazı yolları vardır, ben bir çiftlik post için para almak için nasıl hakkında yazdı hangi.

Ancak, bu yazı özellikle arazi satın alıyor.

Konumu belirleme
Konum tarım söz konusu olduğunda son derece önemlidir. Yer başarılı bir çiftçi olup olmadığına karar verebilir. Konum kırmızı olmak ve Siyah olmak arasındaki fark anlamına gelebilir. Anladın mı? Yer bir çiftçi için önemlidir. Toronto’nun kuzeydoğusundaki Kawartha gölleri bölgesine bakıyorum.

Gelecekteki arazi parçası size ne tür bir çiftçilik yapmak istiyorum bağlıdır, ve ne kadar ödeyebileceğinize. Eğer İngiliz Columbia iseniz, fiyat oldukça birçok ilde daha yüksek.

Eğer yeni bir çiftçi iseniz, şehirler o kadar uzak alanlarda bakmak isteyebilirsiniz.

Arazinin kullanılabilirliğini belirleme
Benim araştırmalarımda çok şey ortaya çıkan bir konu, “araziyi ne için kullanacaksın?”

Eğer arazi satın almak için gidiyoruz ne tür karar verecek için arazi kullanmak istediğiniz bağlı olarak. Eğer hayvancılık için kullanacağınız farmland satın almak istiyorsanız, farklı olacak “olması gerekir” öğeleri sadece ekinler istiyorsanız daha.

Hayvancılık için toprak kullanmaya bakalım.

Hayvanlara sahip olmak istediğinizde … … düşünmeniz gereken iki önemli nokta var.:

Eskrim: çiftçiler bir çift konuştuktan sonra, vurgulanan noktalardan biri eskrimiydi. Eskrim önemlidir, çünkü hayvanlarınızı muhafaza etmek istiyorsunuz. Eğer hayvanlarınız gevşek alır ve bir kaza neden olursa, bu yüzden çiftlik satın alırken iyi eskrim aramak çok önemlidir sorumlu olursunuz. Ayrıca, çit türü önemlidir. Atlar eskrim yaparken çiğneme eğilimindedir, bu yüzden metal eskrim daha iyi olabilir.

Ahır tipi: ahır tipi arazi üzerinde büyük bir fark yaratacak. Atlarla daha uzun bir ahır istersiniz mesela. Ahır kötü durumdayken, hayvanlarını içine koymak istemezsin. Çiftlik hayvanları senin paran, ve ahırın durumu yüzünden acı çekmelerini istemezsin. Farmland satın almak istediğiniz zaman dikkate bu nokta alın. Yeni ahırlar mülkün fiyatını yükseltmeye eğilimlidir. Bitki kullanımı için çiftlik arazisi satın alma

Eğer sadece ekinler için farmland satın almak istediğinizde, hakkında düşünmek istediğiniz birçok şey vardır. Düşünülmesi gereken en önemli nokta, “tarım arazisi iyi bir hasat sağlayacak mı?” Bu soru her zaman çiftçilerin zihnindedir. Arazi üretmediğinde, çiftçileri sıkı bir yere koyar.

Kız kardeşime genç çiftçi kim diye sordum … … ve ondan bahsettiği bir şey var ki … … “karlı hale getirmeden önce araziye ne kadar para koyman gerekiyor?””

Düşünmen gereken şey şu::

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır