FIFA 17 Hafta Sonu Resmen Ücretsiz Oluyor

Fifa 2017 oynamak için çok fazla beklemenize gerek yok.Çünkü bu hafta sonu Fifa 17 ücretsiz oluyor.Ayrıntılar haberimizde.

fifa-2017-hafta-sonu-ucretsiz

Fifa 2017′yi hala satın almadıysanız endişelenmeyin.Hafta sonu ücretsiz olacak.Black Friday indirimleri hız kesmeden devam ediyor.Fifa 17 ‘yi hafta sonu oynayabileceksiniz.Muhteşem grafiklere sahip ve oynayış yönünden oyunseverlerin çok sevdiği futbol oyunu Fifa 17’yi hafta sonu oynayabileceksiniz.

FIFA 17 Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Oluyor

Futbol severlerin en çok beğendiği futbol oyunlarının başında gelen Fifa 17 hafta sonu ücretsiz.EA,sevilen bu oyunu hafta sonunda sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanılabilecek.Oyunu sadece hafta sonuna özel oynayabilirsiniz.

fifa-2017-ballina

Tüm oyun modlarını deneyebileceğiniz kısaca tam sürüm Fifa 17’yi hafta sonu oynayabiliyorsunuz.Black Friday indirimleri hafta sonuna kadar sürecek.Ek olarak eğer Fifa 17’yi beğenmeniz halinde uygun fiyata satın alabileceksiniz.Bize göre güzel bir indirim olmuş.Fakat oyun sadece hafta sonu değil de süresi 1 ay olarak ücretsiz yapılsaydı oyunseverler tarafından daha çok beğenilebilirdi.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Yusuf Genç 1 Aralık 2016 at 20:21

    Kaçırmasaydık iyiydi :/

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır