Fifa 18 İndir

Oyun Adı : FIFA 18

Oyunun Sürüm Adı : STEAMPUNKS

Dosya Boyutu : 32 GB [5 PART] / Tek Link + Update 2 gb link

Rar Şifresi : www.webriyota.net

http://bc.vc/7Ugfkb6etiketler:
 fifa 18 indir fifa 2018 indir fifa 18 update 4 fifa 18 indirme link fifa18 indir fifa 18 torrent indir fifa18 tek link indir fifa indir fifa18 beles indir fifa 18 bedava oyna

Fifa 18 tek link indir

FIFA ve PES sahada nasıl performans gelince, bu biraz daha zor. PES 2018 incelememiz bir 9-11, öncelikle sıvı bir maç olduğunda nasıl hissettiğini için oyun ödül olsa herkes daha iyi oynamaya hissediyor kendi görüşü vardır. Geçen kaygan hissediyor, tatmin edici, duyarlı, çekim ve top sürme. Kaleciler hala garip bir şekilde garip ve savunmak keman olabilir, ama genel olarak PES 2018 bugüne kadarki en tatmin edici futbol oyunu olduğunu düşünüyoruz.

FIFA kesinlikle geçen yıldan bu yana geliştirilmiş, daha tatmin edici bir çekim ve biraz daha hızlı top sürme. Haçlar FIFA 18 oyun en gelişmiş yönü, şimdi kutuya adım … bol kırbaçlanan ve iki yeni değiştiricileri ya da döngü için daha yüksek Haçlar veya gerektiğinde zemin boyunca onları matkap izin verir. En önemlisi, Haçlar ve uzun çekimler artık puan için çok daha kolay, harika bir gol yol.

Saha dışında, futbol oyunları için ana savaş biri modları genişliği ve derinliği. FIFA geleneksel olarak bu konuda PES kenarlı ve bu yıl EA yarışmacı başka bir güçlü gösteren görür. Yolculuk, EA serisi için benzersiz bir şey var FIFA hikaye odaklı modu ikinci sezonunda Alex Hunter verir. Hristiyan Ronaldo ve Rio Ferdinand gibi gerçek dünya yıldızlardan jambon yumruklu görünüşe–Oscar kazanan tam olarak değil-mükemmel değil ama futbol oynarken ilginç ve benzersiz bir yol.

Başka bir yerde, FUT genişletmeye devam ediyor ve şimdi kendisi neredeyse bir oyundur. Bu yıl yönetmek kazanır miktarı için başka bir gerçek oyunculara karşı sıralamada önce yapay zeka tarafından kontrol edilen diğer Ultimate Team kulüpleri, karşı eşleşen bir dizi oynamak Takım Savaşlar, ek olarak görür. Takım Savaşları kazanmaya ödülleri başka bir şekilde sunmak, yeni Günlük Hedefleri gibi, birlikte geleneksel olarak online oynamak isteyenler için sunulan küçük bir mod tek oyunculu yan et.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır