Galaxy Note 7 İçin Notes Uygulaması Çıktı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7 için Samsung Notes uygulaması yayınlandı.Yeni yayınlanan Notes uygulaması şuan için sadece apk olarak hizmete sunuldu.”Samsung Notes” uygulamasının özellikleri ve daha fazlası haberimizde.

Yakın zamanda Samsung’un Galaxy Note 7 modeli satışa sunulmuştu.Telefon oldukça büyük ilgi gördü.Galaxy Note 7 modeli diğer Note modellerine göre oldukça üstün özelliklere sahip.En çok beğenilen özelliğinden biri ise su altında yazılar yazıp not tutabiliyorsunuz.Su geçirmez ve üstün performanslı Galaxy Note 7 modelinin inceleme yazısını ve özelliklerini aşağıdan görebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri İnceleme

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 7 tanıtıldı.Üstün performanslı telefon Galaxy Note 7’yi inceledik.Samsun Galaxy Note 7 modelinin özellikleri,artıları,eksileri,tasarımı,fiyatı ve daha fazlası yaptığımız incelememizde.

Samsung Notes Uygulaması Özellikleri ve Apk Uygulaması

Not oluşturma ve not tutma gibi kolaylıklar sağlayan ”Samsung Notes” uygulaması artık bütün Note Serisi telefonlar için kullanıma sunulacak.Telefon modelinin isminden de belli olduğu gibi Note tutma işinizi daha da kolaylıklar getiriyor.Kalemi ile hızlıca notlar tutabilirsiniz.Yeni uygulama ile fırça özellikleri ve el yazısını kolaylaştıracak özellikler bulunmaktadır.Ayrıca not tutma dışında çok güzel resimler de çizebilirsiniz.Hassasiyeti güçlü olan Galaxy Note 7 modeli şuan yüksek satış rekoruna doğru gidiyor.

Şuan dağıtım aşamasında olduğu için Google Play ve AppStore hizmetlerinde bulunmuyor.Fakat isterseniz erkenden APK olarak telefonunuza indirip yeni ”Samsung Notes” uygulamasını kullanabilirsiniz.Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Samsung Notes Apk

Samsung'un Yeni Not Uygulaması Samsung Notes.

Aşağıdaki video üzerinden yeni Samsung Notes uygulaması hakkında daha fazla bilgi ve özelliklerini görebilirsiniz.İyi seyirler.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır