Gameloft Yeni Oyunlarını Duyurdu

Gameloft oyun yapımcısı yeni oyunlarını duyurdu.Yakın zaman içinde çıkacak olan Zombie Anarchy,Asphalt Xtreme,Gangstar New Orleans ve oyun serilerinin en güzeli olan Modern Combat Versus bizleri bekliyor.

Oyun yapımcılarının en başarılı olanların arasında yer alan şirket Gameloft,bu yıl ve önümüzdeki yıl içinde çıkaracağı oyunları duyurdu.Çıkış tarihleri ve çıkacak oyun listesini aşağıda bulabilirsiniz.Gameloft’un çıkaracağı yeni oyunların büyük ilgi göreceğine eminiz.Oyunlar bu sefer daha gelişmiş grafikler ile kullanıcıların karşısına geliyor.

Zombie Anarchy

zombie-anarchy

Zombie Anarchy oyunu kıyamet sonrası olanları ve bu zamanda hayatta kalan kişileri bulup karşılaşacağınız zombilere karşı mücadele vermeniz gerekmektedir.Oyunda hayatta kalmak ve ilerlemek için stratejiler geliştirmeniz lazım.Zombie Anarchy 2016 yılı bitmeden çıkması bekleniyor.

Asphalt Xtreme

asphalt-xtreme-coming

Asphalt Gameloft’un mobil platformlarda en çok yüklenen ve oynanılan oyunlarından biridir.Yarış arayan ve hız tutkunları için şahane bir oyun serisidir.Yeni seri olan Asphalt Xtreme artık bitiş çizgisine giderken sizleri daha zorlu engeller bekliyor.Finale ulaşmak için kum tepesi ve büyük kanyonlar aşmanız lazım.Ve yeni grafik kalitesi oynayış tarzı ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.Asphalt Xtreme 2016 yılı bitmeden çıkması bekleniyor.

Modern Combat Versus

modern-combat-versus

Gameloft’un vazgeçilmez oyun serilerinden biri olan Modern Combat Versus yeniden karşımıza geliyor.Popüler FPS oyunu bu sefer karşımıza daha farklı ve üstün grafikler ile geliyor.Ayrıca online geliştirmeler yapılarak eSpor etkinlikleri yapılacak.Sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyen oyun 2017 yılında çıkması bekleniyor.

Gangstar New Orleans

gangstar-new-orleans

Gangstar New Orleans ile aksiyon tutkunları yerinde duramayacak.Harika şehir olan New Orleans’da ortalığı birbirine katmaya hazır olun.Çünkü araba kaçırma,patlayıcı cephaneler ve istediğinizi yapabileceğiniz bir şehir meydanda.Gelişmiş grafikleri ile sizleri büyüleyecek.Gangstar New Orleans 2016 yılı içinde çıkması bekleniyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Mehmet 24 Ocak 2017 at 08:45

  Gangstar New Orleans Türkiye’ye ne zaman çıkar acaba?

 2. Yanıtla
  Bilal 18 Şubat 2017 at 10:45

  Evet. Ne. Zaman çıkacak. Bu. Çok. Heycanlıyım

 3. Yanıtla
  Ramazan 26 Şubat 2017 at 22:29

  Nezaman cikacak herzaman google playa bakiyom ciktimidiye eeee hadi cabuk olun

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır