Gionee M2017 Resmi Görüntüleri Ve Özellikleri

7000 mAh batarya kapasitesine Gionee M2017 resmi görüntüleri ortaya çıktı.İşte muhteşem telefonun resimleri ve özellikleri.

Lüks yapısı, güvenliği ve yüksek fiyat etiketi nedeniyle iş sınıfına yönelik telefon, yalnızca ileri teknoloji telefonlarda ve bazı telefonlarda bulunmayan bazı özelliklere sahip. Fiyat etiketi zaten bu yüzden kadar yüksek.

Gionee açıkça göze çarpan bir tasarım.Kesinlikle kafaları değiştirecektir ancak cazip bir sonuç vermez. Gionee M2017 çekici bir telefon değil.

Gionee M2017 Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

Gionee M2017, alüminyum ve deri (timsah / balkim derisi) karışımından üretilmiştir. 155.2 mm uzunluğunda ve 5.7 inç “2K AMOLED ekrana sahip olan telefon Gionee, ekran üstü tuşlara, arka parmak izi tarayıcıya ve üreticinin adını taşıyan en üstteki büyük siyah çerçeveye sahip.

Telefonun arka kısmı da ilginç değil. Üst ve alttaki anten hatları alüminyum çerçevelere karşı öne çıkıyor ve çift kameralardan ve LED flaşına sahip kalkan benzeri tasarımı estetik bir amaca hizmet etmiyor gibi görünüyor.

Hoparlör ve birincil mikrofon için kesiklerin bulunduğu bir USB Type-C bağlantı noktası. Bu kadar. Ses kablosu yok.Gionee M2017 sol tarafta SIM tepsisi bulunurken, hacim külbütü ve güç düğmesi solda bulunur. Ayrıca oldukça ağır, 200 gram üzeri ağırlığa sahiptir. 7000 mAh dahili batarya sayesinde 10.78 mm kalınlığında.
Tasarımda büyük puanlara sahip değil, şartnameye uygundur, güçlü bir orta tasarım olarak sınıflandırılabilir. Snapdragon 653 işlemci, Snapdragon 821’in performansını sunmayacak, ancak Snapdragon 821’de atılan herhangi bir görevi üstlenecek.

Seçiminize ve fiyat bütçenize bağlı olarak 6GB RAM ve 128GB / 256GB depolama alanı var. Arka kısımdaki ikili kameralar optik zoom’a sahip ve parmak izi tarayıcı, kan akışındaki değişiklikleri taramak için parmak izinin canlı olduğunu onaylamasını sağlayan kızılötesi bir sistem kullanıyor.

Büyük pil için hızlı şarj desteği vardır ve diğer telefonlarınızı şarj etmek için Gionee M2017’yi de kullanabilirsiniz. Gionee, verilerinizi bilgisayar korsanlarından korumak için, özel bir güvenlik çipi de bulundurmaktadır.

Gionee M2017 Fiyat Ve Çıkış Tarihi

Gionee M2017 modeli 6 Ocak 2017 tarihinde satışa sunulacak.Cihazın 128 GB kapasiteli modeli 1010 dolar fiyat etiketine sahip.256 GB kapasiteli olan model ise timsah derisi arka kaplaması olduğundan 2446 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır