Google Allo Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Google’ın yeni hizmeti Google Allo nihayet kullanıma sunuldu.Google Allo uygulamasını Google Playstore ve Appstore üzerinden yükleyebilirsiniz.Peki yeni sohbet uygulamasında neler var özellikleri neler?Google Allo uygulaması hakkında detaylar haberimizde.

Haberleşmek için günümüzde en çok kullanılan uygulamaların başında Whatsapp geliyor.1 milyarı aşkın indirme oranı ile şuan zirvede.Artık bu zirveye ortak olacak yeni uygulama Google’dan geldi.Yeni haberleşme uygulaması olan Allo,bugün kullanıma sunuldu.Çıktığı andan fazla zaman geçmeden 1 milyon sınırı kısa sürede geçen Google Allo,kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü.Peki yeni uygulama ile neler gelecek.Yeni özellikler neler.İşte Google Allo ve yenilikler.

Öncelikle Google Allo uygulamasını yüklemek isteyenler aşağıdaki Playstore ve Appstore bağlantılarından telefonlarına yükleyebilirler.Çok vakit kaybetmeden erkenden yeni haberleşme uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Google Allo - Playstore

Yeni mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak indirin.

Google Allo - Appstore

Yeni mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak indirin.

Google Asistan İle Tanışma

Google Asistan ile artık merak ettiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz.Herhangi aradığınızı bulmak,plan yapmak için mesajlaşmanızı bölmeden ”@google” asistanınıza ulaşabilirsiniz.Ayrıca arkadaşlarınızı da Google Asistan ile sohbete davet edebilirsiniz.Mesela bir lokanta aramak istiyorsanız bunu sesli mesaj veya klavye üzerinden Google Asistana yollayın size anında cevap versin.Yazdıklarınız veya aramak istediklerinize göre size,aradığınız mekanı Google Maps üzerinden buluyor,öğrenmek istediğiniz bilgiyi ise Google Search üzerinden bulup size sunuyor.

Akıllı Yanıt İle İşler Çok Kolay

Akıllı yanıt sistemi ile Allo bir çığır açıyor adeta.Mesajlaşma için tek tek yazmayı bırakın.Akıllı yanıt sistemi sizin yazdıklarınızdan ve mesajlaşmadaki tarzınızdan yola çıkarak,gönderilen resim veya mesaja yanıt vereceğiniz vakit size,sizin tarzınızda önerilerde bulunuyor.

(GOOGLE ASİSTAN VE AKILLI YANIT ŞUAN İNGİLİZCE OLARAK KULLANILABİLMEKTEDİR.)

google-allo-2

Ve bunların dışında birçok özellik daha mevcut.”Gizli Mod” sayesinde daha gizli hale getirin veya belli süre sonra silinecek mesajlara dönüştürün.Ayrıca sadece Google Allo uygulaması tarafından hazırlanan birbirinden güzel çıkartmalar sizleri bekliyor.Eğer göndermeden önce fotoğraflara Doodle veya çizim yapmak istiyorsanız artık daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.Bu özellikler ve daha fazlası için Google Allo uygulamasını hemen indirin.

GOOGLE ALLO UYGULAMASINI BEĞENDİNİZMİ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

7 Yorumlar
 1. Yanıtla
  hüseyin 24 Eylül 2016 at 10:54

  Böyle bir şey gerekliydi. Google de bunu başarmış.

 2. Yanıtla
  Eyüp Fidan 24 Eylül 2016 at 11:28

  Yakında google internet işine de girse güzel olur bıktık ttnet’den artık

 3. Yanıtla
  Ahmet Koç 24 Eylül 2016 at 15:49

  Whatsapp’ın yerini almaz ama yinede çoğu kişi kullanır sonuçta bu Google yaptığında en iyisini yapar şimdi indirip kullanmayı düşünüyorum

 4. Yanıtla
  Sercan 25 Eylül 2016 at 00:02

  Denemek için kullandım,kullanımı kolay başarılı bir uygulama.

 5. Yanıtla
  ilan ver 25 Eylül 2016 at 01:07

  google yaparsa guzel yapar her alanda basarılı

 6. Yanıtla
  ali 25 Eylül 2016 at 15:21

  güzel uygulama whatsapp’a güzel bir rakip olur allo’dan 🙂

 7. Yanıtla
  Mod 2 Kasım 2016 at 15:46

  Yararlı bir yazı olmuş. Teşekkürler

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır