Görüntülü Konuşma Özelliği Artık Whatsapp’ta

Uzun süredir hepimizin beklediği Whatsapp için Görüntülü Arama Özelliği geldi.Beta kullanıcılar tarafından kullanılan özellik artık herkes tarafından kullanılabilecek.

whatsapp-goruntulu-arama

Whatsapp kullanıcıların çok istediği ve uzun zamandır beklediği Görüntülü Arama özelliği artık mümkün.Beta kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu özelliği artık herkes tarafından kullanabilecek.

Beta testinde kullanılan görüntülü konuşma özelliği sırasında küçük bir anket yapan Whatsapp,bu test sonucunun ardından Android ve iOS platformlarına güncelleme olarak sunacak.Ayrıca Windows 10 mobile için de gelecek güncelleme için sayılı günler kaldı.

whatsapp-video-arama

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi beta kullanıcılar tarafından kullanılabilen görüntülü arama özelliği gayet güzel.

Whatsapp Beta Test Kullanıcısı Nasıl Olunur?

Bu görüntülü konuşma hizmeti ve daha birçok yeni gelen beta güncellemelerini görmek için önce beta test kullanıcısı olmanız gerekmektedir.Beta test kullanıcısı olmak için ise öncelikle Google Play Store mağazasına girip Whatsapp uygulamasını bulun.Daha sonra uygulamanın en altında bulunan ”Beta Test Kullanıcısı Ol” düğmesine tıklayın.Bundan sonra Whatsapp uygulamasına gelen en yeni güncellemelerini ilk siz kullanabileceksiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır