Gta 5 online Hile

Kullanımı

Öncelikle dosyanızı indirin ve rar’dan çıkarınız. Çıkardığınız dosyayı şu konuma atın.   steamapps/common/Grand Theft Auto V sadece steam üzerinden çalışmaktadır.  Site üzerinden malesef çalışmıyor. Menüye girmek için instert tuşuna basmanız yeterlidir. Sol taraftan pencere çıkacaktır.

 
 
 

Etiketleri:

Gta 5 Para hilesi

Bunları biliyormusunuz:

‘GTA 5’ 2001 YILINDA ANCAK 11 EYLÜL TERÖRİST SALDIRILARI NEDENİYLE SERBEST BIRAKILDI, ROCKSTAR OYUN İÇİN BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK ZORUNDA KALDI.
Ek etkileyici, GTA III, 71 dakika yenilmedi bile. En hipnotik kaydı bu yana sadece 57 dakika, 29 saniye sonra Vice city yenmeyi başaran oyuncu Fil_maj_rasz tarafından yapılır.
Oyun içinde Liberty city hala New York kurgusal bir versiyonunu temsil ederken, polisler görünümünü büyük ölçüde NYPD gibi daha genel ve daha az görünmek için değiştirildi. Buna ek olarak, birçok misyonlar değiştirilmiş veya atlanmış ve Darkel adlı bir karakter bile oyundan kesilmiş olmalı. Ancak, Rockstar oyun sadece %1’i gerçekten kesik olduğunu belirtti.

OYUNUN YAYIMLANMASINDAN İLK 3 GÜN İÇİNDE DURGUNLUK VEREN 1 MİLYAR DOLARLIK BİR ZİHİN OLUŞTURULAN ‘GTA V’ -. ANCAK, EŞDEĞER BİR ZAMANDA GELİŞTİRMEK İÇİN MALİYET OYUNUN KENDİSİ 137 MİLYON DOLAR

‘GTA VİCE CİTY’ HAVANA KIYAFETLER (1984-1990)EKSTRA ‘MİAMİ VİCE’ 1. BÖLÜM İÇİNDE GİYİLEN KIYAFETLERİ İLE GÜÇLÜ BİR BENZERLİK

İlki anne ve babası şehit olan Vice city Hikayeleri Mary-Beth Williams, bir bebek ve ikinci bir GTA IV Jill Von Crastenburg. Parti yaşam tarzı için bir tutku ile zengin ve ünlü bir otel zinciri varisi.

‘GTA IV KAHRAMANI NİKO BELLİC, VLADİMİR MASHKOV UŞAK KARAKTER SASHA TARAFINDAN ‘DÜŞMAN HATTI’ (2001)ARKASINDA ETKİLENDİM

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır