GTA 6 PlayStation 2 Versiyonu Brazilya’da Ortaya Çıktı

GTA 6 hakkında çok ilginç bir resim ortaya çıktı.Brazilya’da ortaya çıkan bu görsel üzerinde GTA 6’nın PlayStation versiyonu olduğunu görüyoruz.

GTA 6 hakkında birçok haberler ortaya çıktı.GTA 6 ne zaman çıkacak gibi sorular çok fazla dönüyor.Bugün ise beklenmedik bir resim ortalığı karıştırdı.İmgur’a yüklenen ve Reddit üzerinden paylaşılan bir resim kısa sürede büyük bir şekilde yayıldı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto 6 (GTA 6) hakkında kesin bir tarih belirtilmedi.Çoğu haber sitesi şimdiden GTA 6 sistem gereksinimleri ve tahmini çıkış tarihini belirtmiş.Fakat bize göre şuan Rockstar Games,Red Dead Redemption 2 ile ilgileniyor.GTA 6’nın ne zaman çıkacağını bilemiyoruz.Fakat biraz beklemek zorundayız.

İmgur üzerinden paylaşılan fotoğrafa gelince,GTA 6’nın bu şekilde ortaya çıkmayacağından eminiz.Resimde Rockstar Games logosunun bulunmaması ve çok farklı bir kapak tasarımı olması dikkatlerden kaçmıyor.Bize göre büyük ihtimalle bu ürünün içinde iyi bir şekilde yapılmış bir oyun modu bulunuyor.Belki bu yüzden GTA 6 benzetmesi yapıldı.GTA 6 hakkında gelişmelerden haberdar olmak ve diğer oyun haberlerini takip etmek için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır