Hız Tutkunları İçin Need For Speed No Limits VR Çıktı

Electronic Arts sadece Need for Speed ​​No Limits adlı yarış otomobilinin VR versiyonunu piyasaya sürdü.İşte ayrıntılar.

Oyun artık Google’ın Daydream VR‘yi destekleyen Android cihazlar için kullanılabilir.Piksel, Pixel XL, Moto Z veya Moto Z Force’a sahipseniz, Need for Speed ​​No Limits VR’yi oynatabilirsiniz. Oyunun ücretsiz gelmediğini unutmayın, bu nedenle sizinle çok eğlenceli saatler arasında bir engel daha var.Need For Speed No Limits VR 40 TL ile satışa çıktı.

Need For Speed No Limits VR İle Muhteşem Bir Yarış Deneyimi Yaşayın

Need for Speed No Limits VR

Need for Speed No Limits VR uygulamasını bu bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

Oyun, 4 gerçekçilik ortamda belirlenen 12 parçada 60 etkinliğe kadar geliyor.Oldukça ayrıntılandırılmış iç mekanların yanı sıra çarpıcı görsel efektler ve şaşırtıcı SFX surround ses içeriyordu.

Oyunda araba kullanabilecek popüler arabalar arasında Subaru WRX STI, Lamborghini Aventador LP 700-4, BMW M4 Coupe ve Porsche 911 var. Bu araçların her biri özelleştirilebilir.

Speed ​​No Limits Need for VR‘de, oyuncular Flaming Skulls, Marcus King ve The Royals gibi rakip takımları alacaklar. Ne kadar çok yarış kazanırsanız, temsilciniz o kadar yüksek olur.

Oyunun tek zayıf noktası kontrol mekaniği gibi görünüyor. Ayrıca, bazı Pixel sahipleri, Need for Speed ​​No Limits VR’nin telefonlarında rasgele düştüğünü bildiriyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

4 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Yusuf Genc 17 Aralık 2016 at 22:33

  VR’ım olsa da denesem bana vr alirmisiniz Webriyota Bey 🙂

 2. Yanıtla
  Bayraklı Klima 18 Aralık 2016 at 02:18

  İnternet cafe işlettiğim zamanlarda severek oynadığım oyunlardan birisiydi. Hatta hatırlıyorum da Need For Speed II’nin demosu bile acaip zevkliydi. Şimdi grafikler çok gelişti kendimi gerçek bir yarışta gibi hissediyorum

 3. Yanıtla
  Can 18 Aralık 2016 at 12:14

  Seri devam ediyor da keşke internet ortamına katılmak zorunlu olmasaydı. Ne güzel internet olmadan oynayabiliyorduk. Artık steam üzerinden oynana biliyor. Ücret ise gerçekten fazla.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır