HOMESCAPES Hileli Apk indir

Homescapes v1.3.3.210 para hileli apk, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Hileli modu çıktığı gibi paylaşmaya karar verdik.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İndirme linkleri

 http://bc.vc/NUpcWJi

Oyun etiketleri

HOMESCAPES Hileli Apk indir

 

Sınırsız yaşıyor veya para almak için hileler, kesmek ve uygulamaları vardır, mejoress.com bu avantajı kullanma taraftarı değiliz, ne de cep telefonu ya da Android veya iOS telefonlarında bu yazılımın kullanımı dayandık rağmen. Onun yerine, aynı derecede yararlı olduğunu umuyoruz ipuçları ve püf noktaları HomeScapes bir dizi bırakacaktır.

Bu arada, bilmiyorum, GardenScapes aynı geliştiricilerin ve çok benzer. Ancak bu sefer tüm eylem konak yerine bahçe içinde ayarlanır.

HOMESCAPES hileli apk

Hileler ile başlamadan önce, her düzeyde ne yapmamız gerektiğini bildirin. Her zaman bir hedef için sormak için gidiyoruz, genellikle (bardaklar, lambalar, düğmeler, kravat, kitap, vb.) nesneleri için, vb çime dönüştürmek.

Bunu başarmak için satır form için fiş veya nesneleri hareket etmek zorunda olacak. En azından yok olmasına neden olmaz biz 3 simgeleri satır yaptığımız zaman, ve böylece yeni nesneler delikleri doldurun.

Eğer sıralama ve eşleştirme oyunları gibi, burada bulabilirsiniz ne de sürpriz olmayacak. Her oyun gibi özellikleri vardır, ancak:

HİLELER HOMESCAPES – TEMEL

Size yardımcı olabilecek temel ipuçları Bir çift vardır:

Muhbir : Eğer hareket ve bak yoksa cips nasıl hareket göreceğiz. Bulmacanın en büyük hamleyi yapabilirsiniz. Jeton sayısı daha fazla hareket olabilir, bu nedenle en iyi seçenek olmaya gerek yok. Ama asla herhangi bir daha fazla hareket olacaktır.
Birçok seçenek yok şüpheniz Olduğunda, aşağıdan cips taşırken altında. Genellikle bulmacalar kilidini olanlar onlar.
Ne yapacağını, patlayıcı konsantre olmaya çalışmayın Zaman patlayıcı. Her biri için:
HİLELER HOMESCAPES – POMPALARI

4 belirteçleri kırmak için çıkmalıyız bomba ya da patlama elde edebilmek için. Yani bulmaca ile bize çok yardımcı olacak gibi bu hareketler bakmaya devam edelim:

Arka arkaya 4 roket : Kombinasyon, değişen ya da iki kere basın sonra kalır (dikey) (yatay) tüm satır veya sütun sonu.
5 bomba : Kombinasyon, 2 kare bir alanı kırmak
Kare 4 kağıt Uçak : Kombinasyon, yukarıdaki kutuları kırın, Aşağı, Sol ve sağ ve bir bulmaca ile rastgele
Gökkuşağı Top : üst üste 5 Birleştirin, bunu değiştirdiğiniz için SEKME içine birkaç rasgele bulmacalar dönüştürmek ve onları kırmak
İdeal zincir patlamalar. Örneğin, bir bomba satırlar veya sütunlar yok edecek, ve böylece çok daha fazla cips kırabiliriz yakındaki tüm roketleri aktive edecek.

HOMESCAPES HİLELERİ

Seviye yukarıya çıkarken engellerle “” bulmacanın ortasında oyun bozan olacak

Çim : olacak ilk farklı amaç çim olacak. Dışarıda cips ile otların içinde cips birleştirerek çime dönüştürmek zorunda
Zincirleme belirteçleri taşınamaz zincirleri. Sadece bomba ya da patlayıcı veya zincirleri olmayan simgeleri ile yapmak satırlarla zincirleri kırabiliriz.
PARALARI HOMESCAPES HİLELERİ –

Paraları ilave hayatını veya hareketler olarak satın alınıyor veya konağın süslemeleri ve mobilya geliştirmeye gitmek kadar hizmet verecek.

Çok bir seviyede sıkışmış olduğun sürece ekstra hamle harcama tavsiye etmiyoruz. 5 hayatını almak çok ekstra bir hareket değer verebiliriz. Ve diğer taraftan, hayatlarını kendilerini yeniden var olacağız her yarım saatte bir. Bu yüzden de hayatlarını veya ekstra hamle paraları harcamak gerekir.

Hayat ya da hareketleri satın sona erecek olsa da gerçektir. Bunun için bir seviye aşmak için para bir numara olduğumuzu bilmelisiniz. Ama bu miktar çok fazla hareket varsa, daha fazla %50 artırılabilir. Bu yüzden para kazanmak için en iyi yolu, her hareketin üstesinden gelmektir.

Sadece bir kere yapılır, facebook hesabı bizim bağlayarak olmasına rağmen, daha fazla hayat ve bir şey olan 1000 sikke, alacağız. Eğer ilk başta küçük bir yardım istiyorsanız, biliyorsun.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır