HTC U Ultra’nın İlk İzlenimleri!

HTC Elevate üyeleri HTC U Ultra modelini dikkatle inceledi.Ve ilk izlenimlerini aktarmak için bir video hazırladı.İşte detaylar.

Sonuç olarak, HTC U Ultra için epeyce satış noktası olduğu görülüyor. Şirketin en iyi taraftarlarının telefon hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için HTC, U Ultra’nın özel bir tanıtımı için HTC Elevate topluluğunun üyelerini topladı. “Bir elimde mükemmellik hissediyor,” dedi bir üye. Birisi daha büyük, güzel ve cesur ekranı övdü. Elbette, bunlar HTC’nin önde gelen hayranları arasında yer aldığı düşünülen kişilerdir, bu yüzden bu yorumların ağırlıkları hesaplanmalıdır.

HTC’nin Yeni Modellerinin Özelliklerini Kısaca Hatırlayalım

Perşembe günü HTC, HTC U Ultra ve HTC U Play‘i tanıttı. U Ultra, 1440 x 2560 çözünürlüklü 5.7 inçlik Super LCD 5 ekrana sahiptir. Snapdragon 821 yongaseti ile güçlendirildi.Bu da, ahizenin dört çekirdekli bir 2.15 GHz CPU ve Adreno 530 GPU taşıdığı anlamına geliyor. Cihaz, 4 GB RAM ve 64GB yerel depolama alanı içeriyor ve 2 TB microSD yuvasına ek depolama isteyenler tarafından erişilebiliyor. 12 MP arka kameranın f / 1.8’lik bir diyaframı var, RAW görüntüler ve OIS desteği. Ön kamera 16 MP çözünürlüğe sahiptir. Birim 3000 mAh batarya ile canlı tutulur ve Android 7.0 önceden kurulmuştur.

Birimin üstünde 2,05 inç boyutunda ikincil bir ekran bulunabilir. Görevleri yerine getirmek, öneriler vermek ve sorularınızı cevaplamak için AI tabanlı bir kişisel asistan olan HTC Sense Companion mevcuttur.

Biyometrik ses teknolojisi, konuşarak U Ultra’nın kilidini açmanızı sağlar ve her zaman açık dört mikrofon telefon görüşmelerinin ses kalitesini artırır. Üstün özellikler yanında, cep telefonu hem ön hem de arkada cam kullanılması sayesinde üst raf görünümüne sahip. Boya, benzersiz bir görünüm için cam katmanların altına uygulanır.

HTC U ULTRA HAKKINDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Alperen Akkuş 15 Ocak 2017 at 15:50

    güzel bir makale olmuş x ultra daha iyi ama

  2. Yanıtla
    Alperen Akkuş 15 Ocak 2017 at 15:50

    x ultra daha iyi bence bakalım neler görecegiz htcden daha

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır